CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 64656667686970717273747576 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2 vecny rejpal Příspěvek č. 1105 

Old Post 07.04.2005 v 17:41
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2 vecny rejpal Příspěvek č. 1106 

__________________

-= InIt_0 =-

Old Post 07.04.2005 v 17:51
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duch
Junior Member

Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 132

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2 vecny rejpal Příspěvek č. 1107 

Old Post 07.04.2005 v 22:10
Duch je offline   Click Here to See the Profile for Duch   Find more posts by Duch   Click here to Send Duch a Private Message   Click Here to Email Duch   Visit Duch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Old Post 07.04.2005 22:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1108 
jkt
Old Post 08.04.2005 13:56
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1109 
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32


Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 1142

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 1110 

__________________

Old Post 08.04.2005 v 16:08
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1111 

zdravím,
DJ Doda nekomentuju ten se mne dokonale okomentoval v mailech ohledně poskytovatele.
Co se týká toho bordelu mám malej návrh k zamyšlení stále se tu řeší jak kdo co proč všechny serou všichni. Takže DJDodo necht si použije rozsah co já vím 192.168 nebo tak neco. Udělá dvě lajny na APčka lidí co jsou CZFree. No a aby se to routilo a já nevím co v pohodě tak vzhledem k tomu že, z cloudu se nám jaksi vytratilo do řepnejch polí pár Ap a zbylo po nich pár IP se cloud 10.32.x.x může přečíslovat na 10.33.x.x a stát se cloudem Severovýchod no nebude problém z BGP DJDodem ani ničím jiným všichni budou štastný a v pohodě.
Jo a k dannymu Dannyho přípsěvky jsou aspon k věci i když třeba ne moc ale, jo budte rádi že, tu nemáteMikeho ROlanda jako my v cloudu jihovýchod jeho příspěvky jsou OT a to víc než ty moje. Takže Danny možná zdánlivě prudí ale, výsledek je ten že, kde prudí se vyvine dostatečná debata a hnací síla na řešení a končí to zpravidla zdárným výsledkem a to není z mé hlavy na tom jsme se na nejakém srazu shodli.
A jinak Danny např nevymyslel mezicloudový sraz atd. ale taky mne pomáhá řešit nefunkční spoj ze styxe na kyje Kde toto mne řeší Edoras už od lonských vánoc.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 09.04.2005 v 02:38
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1112 

2 JKLIR proc sem DJDodo přispívá protože u tý prdele mu nejsou ty klienti kteří jsou na tadyté síti a jsou tedy jeho klienty. Karel

__________________

Old Post 09.04.2005 v 02:43
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1113 

2 Passi toto neber osobne co jsem napsal i píšu. ono to ponekud nekoresponduje s tím e-mailem.
Jinak to pranýřování se mne líbilo problém bych viděl v tom že, mezi Prosekem a Ďáblicema tedy střížkovem a Kobylisama jsou nejvyšší stavbou most přes dálnici na Teplice a lampy veřejnýho osvetlení takový pranýř na čez veži v Dábličáku by byla jiná švanda otázkou je kdo by to krom veverek ocenil ledaže, by se nekterý mezicloudový sraz konal v lesoparku dáblický háj pak možná by pranýřovaný mohl být vystavován jako exponát této sejšny.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 09.04.2005 v 02:50
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
Old Post 09.04.2005 02:58
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1114 
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32


Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 1142

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 1115 

__________________

Old Post 09.04.2005 v 09:16
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 09.04.2005 10:10
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1116 
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

Příspěvek č. 1117 

__________________

-= InIt_0 =-

Old Post 09.04.2005 v 10:25
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

pozdrav Příspěvek č. 1118 

Cau lidi,staticke routovani jsem nastavil predevsim kvuli problemum a nestabilitou casti site,kterou obhospodaruji.
Byl to nejlepsi mozny krok,jak si udrzet platici zakazniky.
Neznamena to,ze se distancuji od CZF,kteremu jsem uz venoval vice jak 2 a pul roku zivota.
Jen me udivuje,jak jsem lidi pisou hrozny blaboly,ktere stejne nijak neprispejou ke zlepseni stavu nasi site.
Tim ze jsem nastavil stat.routovani,tak jsem si jen pridelal praci s vkladanim stat.rout do routeru,ale na druhou stranu nebudu resit ciklovani a dalsi neduhy OSPF.Ten kdo tomu trochu rozumi,tak mi da za pravdu. Vzhledem k myslence a zpusobu provozovani APecek CZF to jinak jednoduse vymyslet nejde.

1) Pouze APecka,ktera provozuji by musela byt ve stejne OSPF area (cizi AP by museli byt jinde)
2)mezi moji siti a zbytkem by muselo byt BGP
3)musel bych najit vhodny OS pro sve routery,ktery by byl bezporuchovy a bezproblemovy.
4)musel bych se naucit na 101% OSPF,BGP a dalsi veci kolem
5)nesmelo by existovat ruseni na 2,4GHz,resp.pouzivat pro "paterni spoje" vyhradne jinou technologii

Tohle vsechno by muselo byt proto,aby slo seriozne nabizet nejake sluzby alespon s min.garanci.
Je to ohromny problem,ktery nedokazu resit a proto je resenim statika,ktera je nenarocna na udrzbu a nevyzaduje takove znalosti.
Lide pripojeni v me siti jsou samozrejme smutni z toho,ze jim momentalne CZF nejde,nebo jen omezene,ale zase na druhou stranu jsou poteseni,ze maji stabilni internet,na ktery se mohou vetsinou spolehnout.

Ja se tu od zacatku meho budovani CZF snazim o co nejkvalitnesi sit,kdezto lide,kteri me odsuzuji maji CZF jen jako hracku.

Takze nejen moje stanovisko je:
-mit spolehlivy internet i za cenu castecne nedostupnosti CZF z duvodu stat.routovani.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.04.2005 v 22:27
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

spojeni do czf Příspěvek č. 1119 

Premyslel jsem jak snadne naroutovat CZF a bylo by asi nejlepsi,kdyby ode me do CZF vedla jen jedna cesta.Myslim,ze napr.70Mbit by bylo dostacujici...

Dohodnu se se Simou na propojeni,pokud by souhlasil,tak zminovanych 70Mbit mezi dodoCZF siti Kobylisy je realne.

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.04.2005 v 22:30
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

Re: spojeni do czf Příspěvek č. 1120 

Old Post 10.04.2005 v 21:55
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 64656667686970717273747576 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz