CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 42434445464748495051525354 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

re kotva Příspěvek č. 753 

ufff neco pro lamy?

to jak je tam sporka-bankomat a jede se na cvicak.... a smer do prumyslovy zony?
(sry nebydlim tam moc... tak to tam neznam, xe rada priznam jako lama)

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 11.10.2004 v 16:15
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: re kotva Příspěvek č. 754 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 11.10.2004 v 17:13
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

kotva Příspěvek č. 755 

sry namesti je... chjo

co adresu?

ja pamatuju velkou phu

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 11.10.2004 v 21:49
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Re: kotva Příspěvek č. 756 

Old Post 11.10.2004 v 23:12
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrKoz
Newbie

Registrován: 09.07.2004
Příspěvků: 55

bez OS to nepujde.... Příspěvek č. 757 

na 95%
takze budeme zakladat OS :( tomu jsem se chtel vyhnout, nicmene neni zbyti. Vcerejshek bylpomerne uspeshny dohadovaly se konkretni kroky. Ted davame dohromady penizky na paterni spojeni. Az budu mit vsechno v kupe - postnu zapis ze vcerejshka. Cekejte ho odpoledne.

edited

12.10.2004 Na Kotve

Pritomni - Ondra, Martin, Láďa, Petr (2x), Gookin

1. Nádraží
- je povoleno
- nutno spěchat - bude revize hromosvodů - zredivují nám zapojení bleskojistek zadarmo (LáďaG)
- zajistit vrtačku (PetrK) 13.10 17:30
- vyvrtat díry (PetrB LáďaG)
- 23.-24.10 přesun AP

2. Právní základ
- OS bude nutnost (PetrK, OndraCh, PetrB)
- neděle 14:00

3. Páteř
- nakoupit zařízení (MartinJ)
6x WAP 1966
6x Antena
3x Bleskojistka
100m kabel 155
20 konektorů

35kKč
sehnat do 20.10.

4. Napsání smlouvy na "nájem" a el. hodiny na Bahnhof, Norma, Sporka. Nejdrive na fyzicke osoby a jakmile bude OS, tak na právnickou osobu OS Klub UNET.

5. Konstrukce páteře - implementační práce (lezení po střechách).do konce listopadu

6. Další schůze 20.10.2004
- vybrání peněz
- odsouhlasení stanov OS
- review ůkolů z dnešní schůze
- personální obsazení přesunu Vočkova AP

Naposledy upravil PetrKoz 13.10.2004 v 10:15

Old Post 13.10.2004 v 07:23
PetrKoz je offline   Click Here to See the Profile for PetrKoz   Find more posts by PetrKoz   Click here to Send PetrKoz a Private Message   Click Here to Email PetrKoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 758 

Zdravím,
tak to jste mne docela překvapily čekal jsem že, to dáte dohromady z HMNetem tedy že budete součást.
Je tedy fakt že, já jsem se taky odtrh jsem registrován na ČTU ale, jsem členem HMNet takže jsem taková odnož.
Chci se zeptat budete si dělat i vlastní AS nebo budete využívat rozsahy přidělené pro Měcholupy, Uhřiněves a okolí tedy 10.41.0.X ??
Zdravím Karel

__________________

Old Post 01.11.2004 v 00:11
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 759 

__________________

Old Post 01.11.2004 v 06:23
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Toz jak pokracujeme... Příspěvek č. 760 

Toz jsme to udelali...

vzalo se moje SW AP a presouplo se na bytovky co jsou na nadrazi...

...co z toho ...bude se moct pripojit vic lidi, perspektivnejsi poloha na budovani linku prez Uhri .... od soboty jsem bez netu :(

...ale jen na chvilku doufam!!!

Rozsahy budem mit jak uvedl Gookin ovsem sam to asi dohromady nedam a otoceni anteny na HM chcem ...akorat je trosku problem s nastavovanim tucnaka a v tom budu potrebovat pomoc.

Nejsem si totiz jist ze staci jen prepsat ESSID a kanal... ...me to nefungovalo, ale to je jedno.

Takze tak...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 01.11.2004 v 07:37
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Re: Toz jak pokracujeme... Příspěvek č. 761 

__________________

Old Post 04.11.2004 v 11:55
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

konektivita Příspěvek č. 762 

Old Post 15.11.2004 v 15:46
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 763 

Tak jak to vypada v Uhrinevsi...novinky?

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.11.2004 v 16:53
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 764 

Old Post 28.11.2004 v 17:00
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 765 

Chtelo by to sraz...ale ja vam ho preci jako ricanskej nemuzu organizovat...

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.11.2004 v 17:05
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 766 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Naposledy upravil vantomas 28.11.2004 v 17:17

Old Post 28.11.2004 v 17:12
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 767 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 28.11.2004 v 17:23
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 768 

Old Post 28.11.2004 v 17:32
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 42434445464748495051525354 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz