CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 41424344454647484950515253 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

To Vocko Příspěvek č. 737 

Dobry den, bylo by pls mozne se na Vas napojit z ul. Pratelstvi 107 - 2patrovy dum hned za namestim smer Ricany, s prodejnou peciva - pokud bude prima viditelnost?

Old Post 20.09.2004 v 09:10
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

ul. pratelstvi.. >vocko Příspěvek č. 738 

ja bych to moc optimisticky nevidela...
Nejlepsi by asi bylo, aby nekdo to zkusil s dalekohledem.

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 20.09.2004 v 10:17
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Re: ul. pratelstvi.. >vocko Příspěvek č. 739 

Old Post 20.09.2004 v 10:23
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Wink :) Příspěvek č. 740 

yep

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 20.09.2004 v 10:26
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Uxmal Příspěvek č. 741 

Hej Uhrineves!
Mrknete se prosim do node monitoru, konkretne na bod Uxmal.

Clovek, ktery potrebuje internet. V sitich se nevyzna, ale souhlasil by s umistenim AP a ma po dome pry hotove rozvody UTP. Chtel jsem ho puvodne pripojit na AP REDMEX, ale myslim ze je to zbytecne mnoho skoku a take uz zacina dochazet kapacita linku.

Postarejte se o nej, prosim.

RED

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 27.09.2004 v 14:12
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saybye
Newbie

Registrován: 07.10.2004
Příspěvků: 1

Zdravim Uhříněves Příspěvek č. 742 

Před týdnem jsem se nastěhoval do ulice V bytovkách, na mapě už jsem jako "saybye"
Na střeše jsem ještě nebyl, ale předpokládám, že se tam v nejbližší době dostanu.

Trochu jsem pročetl tenhle thread a chtěl bych vás poprosit o nějaké stručné shrnutí. Jak to vypadá s vašim sdružením (kromě toho, že bylo založeno), mám jednat přímo s Vockem nebo Krkem (pokud na ne uvidim)?

POkud jde o me, tak zatim bych rad jen Clienta, ale jak jsem si vsiml, resil se tady v minulosti nedostatek AP. Pokud by moje poloha byla vyhodna rozhodne bych se zrizeni noveho AP nebranil (je-li tahle otazka jeste aktualni)

Old Post 07.10.2004 v 11:37
saybye je offline   Click Here to See the Profile for saybye   Find more posts by saybye   Click here to Send saybye a Private Message   Click Here to Email saybye   Visit saybye's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rottor
Newbie

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 1

Pripojeni na AP Vocko Příspěvek č. 743 

Zdravim vsechny,

Bydlim v ulici K Dalnici, kousek od zeleznicniho prejezdu smerem na Pruhonice. Chtel bych se pripojit na AP Vocko, pripadne na nekoho jineho v Uh.
Vidim na panelaky u nadrazi, oblast kolem kostela, celou Blokandu, Petrovice, zacatek Benic (vice viz foto v Node monitoru)

Muj Node: Rottor

Old Post 11.10.2004 v 09:59
rottor je offline   Click Here to See the Profile for rottor   Find more posts by rottor   Click here to Send rottor a Private Message   Click Here to Email rottor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

Zdravim celou Uhříněves Příspěvek č. 744 

Uff,,,, dalo mi to praci, přečíst kompletne toto forum. (cetl jsem to celkem cca. tejden :-) )

1) Ale ted k veci mame kancl v ulici Čtyřkolska, jsou to ty nejmensi rodine domky, takze vyhled nic moc :-( - vyhled je spis na Ricany,,, Mam moznost vybudouvat u me AP, neni problem strechu mam volne pristupnou, tak jsem pro.

2) Jak to to vypada s OS?

3) Mam moznost dostat do Uhříněvse pomerne vyhodnou konektivitu, jesli by byl zajem pro cele OS. Kolik je vas ted pripojenech?

Old Post 11.10.2004 v 10:46
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Re: Zdravim celou Uhříněves Příspěvek č. 745 

__________________

Old Post 11.10.2004 v 11:57
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Sraz Příspěvek č. 746 

Zitra v 19:00 hospoda Kotva ...pro ty co by se chteli pripojit ucast celkem dulezita!

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 11.10.2004 v 12:13
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Re: Sraz Příspěvek č. 747 

__________________

Old Post 11.10.2004 v 12:48
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 748 

Naposledy upravil CoBool 11.10.2004 v 13:28

Old Post 11.10.2004 v 13:24
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Re: Sraz Příspěvek č. 749 

Naposledy upravil kalousj 11.10.2004 v 16:11

Old Post 11.10.2004 v 13:37
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 750 

JJ, jsem pro

Old Post 11.10.2004 v 14:54
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Kotva Příspěvek č. 751 

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 11.10.2004 v 16:01
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: Kotva Příspěvek č. 752 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 11.10.2004 v 16:11
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 41424344454647484950515253 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz