CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 32333435363738394041424344 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaba
Newbie

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 593 

Anténa? Všesměrovka? Sektorovka/směr? Kanál? Polarizace? Odkud taháš signál? Kam je jaká konektivita?

__________________

Kobylisy, rodinny domek s vyhledem na Prahu pobliz FU-P8

Old Post 25.08.2004 v 19:09
jaba je offline   Click Here to See the Profile for jaba   Find more posts by jaba   Click here to Send jaba a Private Message   Click Here to Email jaba   Visit jaba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 594 

vsesmerovka 9dbi,spoj na tomcata

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 25.08.2004 v 20:56
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

Post SRAZ Příspěvek č. 595 

Čau všichni

doufám, že nejste zdeptaní, že za chvilku začne škola (já už to mám dávno za sebou a přijdete v hojném počtu na již tradiční sraz Kobyliského CZFree.Net, konající se jako každou 1. středu v měsíci od 19 hod. v Pivnici Ládví tj. v kulturním domě.

Zdar Iceman

Naposledy upravil Iceman 31.08.2004 v 23:23

Old Post 30.08.2004 v 20:58
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smith
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 31

Re: SRAZ Příspěvek č. 596 

Old Post 01.09.2004 v 09:26
pan.smith je offline   Click Here to See the Profile for pan.smith   Find more posts by pan.smith   Click here to Send pan.smith a Private Message   Click Here to Email pan.smith     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronny_Bleat
Newbie

Registrován: 03.05.2004
Příspěvků: 36

Re: Re: Koncim Příspěvek č. 597 

Old Post 01.09.2004 v 10:42
Ronny_Bleat je offline   Click Here to See the Profile for Ronny_Bleat   Find more posts by Ronny_Bleat     Click Here to Email Ronny_Bleat   Visit Ronny_Bleat's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smith
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 31

Re: Re: Re: Koncim Příspěvek č. 598 

Old Post 01.09.2004 v 16:58
pan.smith je offline   Click Here to See the Profile for pan.smith   Find more posts by pan.smith   Click here to Send pan.smith a Private Message   Click Here to Email pan.smith     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronny_Bleat
Newbie

Registrován: 03.05.2004
Příspěvků: 36

Re: Re: Re: Re: Koncim Příspěvek č. 599 

Old Post 01.09.2004 v 19:37
Ronny_Bleat je offline   Click Here to See the Profile for Ronny_Bleat   Find more posts by Ronny_Bleat     Click Here to Email Ronny_Bleat   Visit Ronny_Bleat's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stauf
Newbie

Registrován: 06.06.2004
Příspěvků: 9

kniska Příspěvek č. 600 

to je tak dobra, ze se tak predhanite?

Old Post 01.09.2004 v 22:25
stauf je offline   Click Here to See the Profile for stauf   Find more posts by stauf   Click here to Send stauf a Private Message     Visit stauf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 601 

kdo chodi na srazy,nepotrebuje knizku

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 02.09.2004 v 00:21
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stauf
Newbie

Registrován: 06.06.2004
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 602 

kdo rikal ze ji potrebuju...
sraz mi zase utekl, no co nadelam... snad priste

Old Post 02.09.2004 v 11:28
stauf je offline   Click Here to See the Profile for stauf   Find more posts by stauf   Click here to Send stauf a Private Message     Visit stauf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drew
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 96

Help Příspěvek č. 603 

Jsem tu nový, a rád bych se připojil. Na mapě jsem vyznačil svůj bod (guapo). Je to v Přemyšlenké ulici a mám přímou viditelnost na APčko Tomcat-Berk. Bohužel se mi ale nepodařilo kontaktovat nikoho kdo má tohle APčko na starosti. Respektive mi zatim neprišel žádný mail s odpovědí. Můžete mi dát někdo nějaký kontakt? ICQ, tel., kdy máte srazy v hodpode) nebo něco takoveho... Dik

Old Post 03.09.2004 v 12:16
Drew je offline   Click Here to See the Profile for Drew   Find more posts by Drew   Click here to Send Drew a Private Message   Click Here to Email Drew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 604 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 03.09.2004 v 12:42
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drew
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 605 

Dikes

Old Post 03.09.2004 v 13:48
Drew je offline   Click Here to See the Profile for Drew   Find more posts by Drew   Click here to Send Drew a Private Message   Click Here to Email Drew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitves
Newbie

Registrován: 31.07.2004
Příspěvků: 1

AP Davidkova Příspěvek č. 606 

AHoj, rad bych se pripojil k CZFree, ale hledam ¨zatim nejake vhodne AP. Jsem bod "vitves" a viditelnost mam asi nejlepe na AP Davidkova. Na "monitoru" jsem se docetl, ze patri "djdodovi". Otazka zni, zda je tedy mozne se prave k tomuto AP pripojit. Diky za jakekoliv rady a odkazy, ktere mi pomohou vymanit se ze spar Telecomu. Vita

Old Post 05.09.2004 v 17:50
vitves je offline   Click Here to See the Profile for vitves   Find more posts by vitves     Click Here to Email vitves     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 607 

cus,pripojit se muzes...

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 05.09.2004 v 18:34
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drew
Newbie

Registrován: 21.07.2004
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 608 

Koukam ze lidi z kobylisy.net nejsou moc komunikativní) Tedy s vyjímkou DJ Doda. Jiz asi tyden se snazim nekoho kontaktovat, kvuli pripojeni ale odpoved zadna. Sam jsem se jiz do CZfree.net pripojoval na me byvale adrese, takze vim zhruba co a jak. Takze se mi please nekdo ozvete (nejlepe spravce APcka Tomcat-Berk na ktere mam primou viditelnost) Nerad bych skončil na nejake kabelovce ci necem podobnem) Jo a kdybyste me hledali v mape, tak je to v Přemyšlenské ulici - Guapo.

Old Post 06.09.2004 v 16:25
Drew je offline   Click Here to See the Profile for Drew   Find more posts by Drew   Click here to Send Drew a Private Message   Click Here to Email Drew     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 32333435363738394041424344 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz