CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 26272829303132333435363738 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nQue
Newbie

Registrován: 28.02.2004
Příspěvků: 24

Postřehy pro příští sraz Příspěvek č. 497 

hele.... zkuste priste vybrat hospu kde nalejvaj pls ok?? klidne ozelim obsluhu nahore bez (stejne byla hnusna a stala furt za vycepem).... taky by nebylo od veci predem nak sepsat co chcem prodiskutovat, protoze v tom byl peknej maglajz..

Old Post 16.07.2004 v 16:51
nQue je offline   Click Here to See the Profile for nQue   Find more posts by nQue   Click here to Send nQue a Private Message   Click Here to Email nQue     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 498 

hele nQue a proč sto neřekl tam? he.............. no asi ti došli argumenty. Fakt nech si to rejpání všechny srazy probíhaj takhle pozvu te klidne na Proseckej nebo i jinej a je to to samý. Skupinky lidiček co se baví o tomhle tamtom a támhletom.............

__________________

Old Post 16.07.2004 v 21:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Postřehy pro příští sraz Příspěvek č. 499 

__________________

Old Post 16.07.2004 v 21:42
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nQue
Newbie

Registrován: 28.02.2004
Příspěvků: 24

Re: Re: Postřehy pro příští sraz Příspěvek č. 500 

Old Post 17.07.2004 v 00:09
nQue je offline   Click Here to See the Profile for nQue   Find more posts by nQue   Click here to Send nQue a Private Message   Click Here to Email nQue     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrKoz
Newbie

Registrován: 09.07.2004
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 501 

Ja si myslim, ze to bylo uzitecny, dozvedel jsem se, co jsem potreboval, poznal jsem nektery lidi.....
BTW nQue, s Tvoji vizazi se nesmish divit, ze Ti nenalejou a jak rika Edoras, stacilo rict .....

Old Post 19.07.2004 v 08:32
PetrKoz je offline   Click Here to See the Profile for PetrKoz   Find more posts by PetrKoz   Click here to Send PetrKoz a Private Message   Click Here to Email PetrKoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 502 

ALE! koukam ze se uhrinevske forum zase rozjelo...

tak abych nejak osvetlil plany cinnosti na nejblizsi dny:

1 krok
s Raptikem a ostatnimi zucastnenimi lidmi hodlame doupravit jiz skoro hotove stanovy....

2 krok
dodelani infrastruktury:

haje-raptik
raptik - ja (gookin)
ja - kyje
ja - azlk

3a krok
azlk - michal_jsx

co ktomu mame:
2x dlink jenz bude v bridgi na link gookin-raptik
2x 626 na link gookin-kyje
1x asus proti 1x 626 na link gookin-azlk

co ktomu nemame:
2x 626 na link azlk-michal_jsx
2x XXX (d-link ci 626) na link michal_jsx-krk(nebo vocko)

PS: nepisu anteny protoze je jasne ze take jsou/nejsou

PS2: pokud nekdo touzi o poreferovani ohledne infrastruktury tak neni problem... staci zavolat/napsat(icq) a muzem se dohodnout...

3b krok

svolani zakladajici rady a ustaveni prvotnich organu rady => poslani zadosti a ozalozeni sdruzeni

G

PS3: dovolena byla nadherna.... tolik zemi jsem jeste neprocestoval.... jen me mrzi ze uz skoncila... jeste bych klidne snesl mesic... ; jo a nebyl jsem v Rusku ale projel jsem Polsko, Litvu, Lotissko, Estotnsko, podivali jsem se lodi do Helsinek(Finsko), a na zpatecni ceste jeste Slovensko

__________________

Old Post 19.07.2004 v 10:19
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Exclamation transgasnet Příspěvek č. 503 

__________________

*S.I.N.G.A.: Synthetic Intelligent Nocturnal Gratification Android*

Old Post 19.07.2004 v 10:35
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: transgasnet Příspěvek č. 504 

__________________

Naposledy upravil Doc 19.07.2004 v 11:31

Old Post 19.07.2004 v 11:27
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 505 

Zápis ze slezu by znel asi takto: (vzhledem k tomu že, to nikdo nenapsal je to na mne)

Dostavili jsme se v počtu 6 lidí: Já, Edoras, nQue, PetrKoz, Jackobb, Krk.
Vzhledemk tomu jak to bylo na rychlo se i divím nad účastí.
1)Probralo se možnosti střech OU Uhřineves na starost to má PetrKoz tuším. Je to zavislé od OS nebudou se bavit s jednotlivci.
2)Můj příslib že, OSbude co nejdříve.
3)Dočasné řešení propojení AP Jackobb s AP Vočko a to přes SN na Jižáku. Jackobb dnes přijde na jižák.
4)Diskuze ohledne možností využití inetu Krka z jeho práce na přáníneuveřejnuji kde delá ale, je to zajímavý. tase otočila v bod
5) Diskuze
a ta pak v tlachání o všem možným.
Dekuji edorasovi za nakonfení poče Jackobbovi. a šem pak za to že, přišli. ještě jednou díky za účast zdravím ahoj Karel

__________________

Old Post 19.07.2004 v 12:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 506 

Bylo mne řečeno že, své příspevky mám stáhnout. že bych toho mohl v budoucnu litovat dobrá stahuji ale, zde už se mnou nepočítejte. Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 19.07.2004 v 13:04

Old Post 19.07.2004 v 12:22
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nQue
Newbie

Registrován: 28.02.2004
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 507 

Old Post 19.07.2004 v 14:37
nQue je offline   Click Here to See the Profile for nQue   Find more posts by nQue   Click here to Send nQue a Private Message   Click Here to Email nQue     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 508 

__________________

Old Post 19.07.2004 v 16:09
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Talking Cus prdi... Příspěvek č. 509 

Tak jsem opet po case zavital na forum... a to jen proto ze mam ted tejden casu a kopu se do zadku v Santiagu de Chile....

Az pricominguju zpet bude nasledovat skasnuti ovecek a budovani linku p2p na Thundernet...proto prosim Birkov a nQue ... pripravte si 1200.- Kc at muzu nakoupit D-Link a antenu...

Zatim cus... Vocko

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 19.07.2004 v 16:16
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Re: Cus prdi... Příspěvek č. 510 

__________________

Old Post 19.07.2004 v 16:47
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 511 

nebudu delat žádný Flame vysvetlení je jednoduché minulý týden jsem mluvil s lidma ohledne okolo Sn ,říčan a Mecholup. Týkalo se to nevyužité antény na Jižáku. domluvil jsem ještě před srazem s Frodem, Edorasem a Raptikem že, by se mohlo udelat toto odsadit stožár na Jižáku a lépe ho uchytit (koupil jsem držáky) dál sundat anténu Edorase která stíní smerem na Jih od AP Jižák a použít anténu která byla na Barandov. To vše melo za souhlasu všech hlavně Froda probehnout dnes v 17.00.
Podle sdělení Froda dnes v 13.00 jsem se dovedel že, se v Neděli domluvili s Edorasem na úplně něčem jiném. Toto jsem sem postnul přepis ICQ. V zápetí mne kontaktoval Edoras proč to dělám jak sám napsal abych toho pozdeji nelitoval. Frodo mne i mimo jiné v ICq vytkl to samé a že, za Vše platí atd.

Zde je to ot ale, já Frodovi zachranuji na Proseku 512 kbps klienta kde je prostě pro Froda i prosecký jednodušší přehazovat vinu jeden na druhého a já navrhl udelat to tak a tak kdy to ješte zaplatí klient. Osobne tomu klientovi už nebudu nic rozmlouvat a zachranovat.

Takže výmluvy typu že, vše platí Frodo jsou sice adekvátní ale, klienty mel dostat z Kyjí a Mecholup. Jirko na rozdíl od tebe já chtel aspon frodovi přispet lidma co by u neho kupovali inet ale, ty jsi tam nešel ani s tímhle úmyslem takže ted deláš flame spíš ty.

Jinak já mel dnes ležet v nemocnici s alergickou reakcí neležím protože jsem na základě příslibu Froda nechtel aby byla nejaká komplikace a radši jsem podepsal reverz abych mohl být u toho doufám že, se mne nikdo nediví že jsem nas....ej že, mne to frodo řekne v Po v 13.00 4 hodiny před srazem byt to vedel on i Jirka Edoras už v Nedeli. To co jsem podepsal je moje vec ale, já se začnu tedy taky chovat jako ostatní.

1) Přpepsal jsem všechna AP nebo node na osoby s tím související Raptik , Kozel.
2) Požádal jsem Fyzika o přepřidělení práv admina na Raptika.
3)Požádal jsem Raptika a Gookina o vyplacení z AP v souladu s RFC. Taktéž požádám Jablonku.
5) Internet budu odebírat od internet Bohemia na Proseku.
6)Vysvetlil jsem situaci majiteli agentury BlueStar. Sponzoring HMNet si rozmyslí.
7)Zde by bylo potřeba se domluvit zda o to vůbec stojíte HMNet a jak to uděláte beze mne no domluvte se s panem Chaluzem sami.
8)Situaci vysvetlím i Majklovcovi pokud si nekdo bude chtít odvézt tamto z čelakovic tak si to domluvte s Majkem sami.
9)Pokud z Kyjí nebudu vyplacen dle RFC a dalších AP Jižák, Kabel. Uspokojím své finanční pohledávky odprodejem komerci a podobně.

To je vše co jsem zde chtel k veci napsat. Omlouvám se že, to přesáhlo i jinam ale, prvopočátečně se to týkalo Jižáku, Jackobba a mne a nemyslím že, to bylo Jirko od Věci. pokud mel Jackobb nekam přijet atd. a ty s Frodem jste nebyli se schopný domluvit to dát vědet tak si to vyřidte už jen mezi sebou.
Taktéž pokud by jsi chtel říci že, o domluvách s Frodem nevíš vyřid si to s Frodem proč mne to napsal jak mne to napsal.

Nebo tu jde o to že, potřebuješ připojit birkofa? Kterej by se na tebe vyprdnul?

Vočko pokud ti to nezařídil Edoras tak si myslím že, máš smůlu.

Dále už nic neřeším podařilo se Vám mne dokonale tuto komunitu znechutit takovým způsobem že, fakt nemám ani trochu zájem se na tomhle podílet dál. Jsem zvedav kdy z toho v říčanech bude jen další komerze.

Old Post 19.07.2004 v 21:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Old Post 19.07.2004 21:39
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 512 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 26272829303132333435363738 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz