CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 39404142434445464748495051 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Spidla
Newbie

Registrován: 08.03.2004
Příspěvků: 51

M0N0Wall Příspěvek č. 705 

Old Post 17.06.2004 v 16:58
Spidla je offline   Click Here to See the Profile for Spidla   Find more posts by Spidla   Click here to Send Spidla a Private Message   Click Here to Email Spidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spidla
Newbie

Registrován: 08.03.2004
Příspěvků: 51

OpenWRT Příspěvek č. 706 

Bohužel se mi nepodařilo rozchodit OpenWRT takže se chci zeptat jestli někdo nezná firmware, který umí :

client mode, regulaci výkonu, NAT, firewall, traffic shaping, DHCP svr, DNS forwarder, telnet nebo SSH, konfiguraci přes WEB

Old Post 17.06.2004 v 21:00
Spidla je offline   Click Here to See the Profile for Spidla   Find more posts by Spidla   Click here to Send Spidla a Private Message   Click Here to Email Spidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yato
Newbie

Registrován: 27.04.2004
Příspěvků: 6

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: client Příspěvek č. 707 

Naposledy upravil yato 18.06.2004 v 07:27

Old Post 18.06.2004 v 07:17
yato je offline   Click Here to See the Profile for yato   Find more posts by yato   Click here to Send yato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiri.Hadas
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 708 

2 Yato: Díky za info, a hezký den !

Old Post 18.06.2004 v 10:43
Jiri.Hadas je offline   Click Here to See the Profile for Jiri.Hadas   Find more posts by Jiri.Hadas   Click here to Send Jiri.Hadas a Private Message   Click Here to Email Jiri.Hadas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 10

Re: Client bez NAT Příspěvek č. 709 

I kdyz uz jsem to tady psal nedostala se me zadna opoved.
Potreboval bych zrusit uplne Home Gateway
A mit pripojene pocitace primo na vnejsi sit.Bez nejake domaci podsite (Bez Nat).
Poradte nejake navod jak toho docilit.

Old Post 18.06.2004 v 10:54
Killer je offline   Click Here to See the Profile for Killer   Find more posts by Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Click Here to Email Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yato
Newbie

Registrován: 27.04.2004
Příspěvků: 6

Re: Re: Client bez NAT Příspěvek č. 710 

Old Post 18.06.2004 v 13:15
yato je offline   Click Here to See the Profile for yato   Find more posts by yato   Click here to Send yato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 10

Re: Re: Re: Client bez NAT Příspěvek č. 711 

Old Post 18.06.2004 v 13:34
Killer je offline   Click Here to See the Profile for Killer   Find more posts by Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Click Here to Email Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 712 

nastavil jsem wl-500 do clienta a pripojeni bezi bezvadne, jenomze nemohu ping na pocitace ve vnejsi siti meho poskitovatele a oni na muj wl-500 a uz vubec ne na muj pocitac ja ma byt vse nastaveno?
abych moh k jinym pocitacum a oni ke mne?
k cemu slouzi routing?
jak maji byt nastavene IP? nebo je to jedno pokud vsude bezi DHCP.

Old Post 18.06.2004 v 17:09
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spidla
Newbie

Registrován: 08.03.2004
Příspěvků: 51

Pomozte s nastavenim Příspěvek č. 713 

Nastavil jsem si WL500b jako klienta (firmware 1.7.5.6-5 od Olega) a chtěl bych připojit celou místní sí? na internet, ale nejsem si jistý nastavením (např nevím jak nastavit route nebo NAT). Zatím jsem nastavil jenom základní věci (SSID, IP, DHCP pro LAN) a připojil jsem se k jinému AP. Pak ale nevim co dál. Dostal jsem od vzdáleného AP novou vnější IP adresu (10.0.0.2) a dostal jsem také DNS a GW (10.0.0.138). Podařilo se mi PINGnout GW, ale nemůžu PINGnout žádnou internetovou adresu. Navíc chci rozchodit na síti DirectConnect a někdy v budoucnu i traffic shaping.

Old Post 18.06.2004 v 21:12
Spidla je offline   Click Here to See the Profile for Spidla   Find more posts by Spidla   Click here to Send Spidla a Private Message   Click Here to Email Spidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxlukas
Newbie

Registrován: 18.05.2004
Příspěvků: 3

problém Příspěvek č. 714 

Mám následující problém: nahrál jsem podle návodu firmware 1.7.5.6-5 a podle návodu, který jsem tu našel bych potřeboval přepnout asuse do režimu klient - zadal jsem v telnetu příkazy:

brctl delif br0 eth2
wl ap 0
wl join 'SSIDmojehoAP'

Problém je v tom, že i když vidím, že jsem na APčku připojený (vidím to jak příkazem wl assoc, tak přímo na AP) nejde pingnout ani z PC u kterého mám zapojeného asuse na AP a naopak. Co dělám špatně?

Old Post 19.06.2004 v 21:29
xxlukas je offline   Click Here to See the Profile for xxlukas   Find more posts by xxlukas   Click here to Send xxlukas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

odpoved + muj problem Příspěvek č. 715 

pro xxlukas nastavi si ve webovem rozhrani odpoved na pingy ip config micerall...... respond ping from wan. mel jsem ten samy problem.

ted k memu. uz se den snazim rozhcodit svoje ap. pokuzil jsem snad vsechny navody co tu byly a precetl vice jak 40 stran tohoto fora.
tohle jsem uz opravil
~ # wl scan
eth2: Invalid argument
scan Initiate an active scan across all channels.
Optional SSID argument specifies a particular SSID to scan.
With no SSID argument, a broadcast SSID scan is performed.

~ # wl scanresults
~ #


~ # wl stats
eth2: Invalid argument
var unrecognized name, type -h for help

~ # wl stats
eth2: Invalid argument
var unrecognized name, type -h for help

tak nakonec po prikayu wl ap 0 se to zpravilo a uz scanovani jede, ale

~ # wl join 'Czfree.Net.Horizont'
~ # route add default gw 10.xx.xx.x9 eth2
SIOCADDRT: Network is unreachable
~ #

predpokladam, ze s firmwarem 1.7.5.9-1 nemusim pouzivat wl_apsta.o

po nastaveni

iptables -t nat -P POSTROUTING DROP
iptables -t nat -A POSTROUTING -o eth2 -j MASQUERADE

porad nepignu na gw to jo ta 10.xx.xx.x9
nevim kde delam chybu, uz nad tim tvdrnu den. precetl jsem vic jak 40 stranek tohodle fora. mam dojem, ze je problem s tou gw, jestli vubec jede, nebo jestli mi neco nebrani v pripojeni na tu gw. nevim v cem je chyba. budu vdecny vsem, kdo mi pomohou , diky

Old Post 19.06.2004 v 21:53
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeonek
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 72

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: client Příspěvek č. 716 

Old Post 21.06.2004 v 07:34
Leeonek je offline   Click Here to See the Profile for Leeonek   Find more posts by Leeonek   Click here to Send Leeonek a Private Message   Click Here to Email Leeonek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Unhappy problem Příspěvek č. 717 

Old Post 22.06.2004 v 07:23
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 10

Problem s Firmware Příspěvek č. 718 

Dal jsem tam posledni Firmware 1.7.5.9-2.

Vse funguje perfekne v rezimu client az ze se me porad restartuje cas v asusu.Takze vubec nepoznam jak dlouho byl zapnuty.


Dalsi problem mam ze me nejdou hry po siti kvuli tomu Natu jak se ho mam zbavit.

Diky za pomoc

Old Post 22.06.2004 v 08:28
Killer je offline   Click Here to See the Profile for Killer   Find more posts by Killer   Click here to Send Killer a Private Message   Click Here to Email Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeonek
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 72

Re: Problem s Firmware Příspěvek č. 719 

Old Post 23.06.2004 v 07:30
Leeonek je offline   Click Here to See the Profile for Leeonek   Find more posts by Leeonek   Click here to Send Leeonek a Private Message   Click Here to Email Leeonek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

Unhappy cus porad mi to jeste nefunguje Příspěvek č. 720 

Old Post 23.06.2004 v 07:51
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 39404142434445464748495051 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz