CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 32333435363738394041424344 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MaMar
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 39

WDS proti dalsimu Asusu nebo proti hostap Příspěvek č. 593 

AHoj,

muze mi prosim nekdo poradit jak se na tom asusu rozchodi WDSko? Zkousim to jak proti hostap (1.2.0) a 626ce s nejnovejsim firmwarem, tak proti dalsimu asusu a nejak se mi to porad nedari.

V pripade propojovani dvou asusu, ma byt na obou nastaven rezim Hybrid?

THX MaMar

Old Post 01.06.2004 v 07:05
MaMar je offline   Click Here to See the Profile for MaMar   Find more posts by MaMar   Click here to Send MaMar a Private Message   Click Here to Email MaMar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanislavJ
Newbie

Registrován: 04.11.2003
Příspěvků: 70

Re: Re: Re: Re: Zdravím Příspěvek č. 594 

Old Post 01.06.2004 v 07:15
StanislavJ je offline   Click Here to See the Profile for StanislavJ   Find more posts by StanislavJ   Click here to Send StanislavJ a Private Message   Click Here to Email StanislavJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 595 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 01.06.2004 v 07:31
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 596 

Old Post 01.06.2004 v 07:40
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 597 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 01.06.2004 v 07:51
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 598 

Naposledy upravil extract 01.06.2004 v 09:15

Old Post 01.06.2004 v 07:54
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Zdravím Příspěvek č. 599 

Old Post 01.06.2004 v 09:56
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tenis
Newbie

Registrován: 18.05.2004
Příspěvků: 17

ztraci se mi nastaveni iptables Příspěvek č. 600 

Ahoj, mám podobný problém jako psal Shair.
Upravim nastaveni iptables ke sve spokojenosti, ale po několika malo minutach, tam mam zpet jakesi defaultni nastaveni. Tedy defaultni ACCEPT na OUTPUTU, a FORWARDU . Na INPUTU je defaultne DROP a ACCEPT pro vsechno krome eth2. Pro eth2 je ACCEPT na portu 21 a stavajici spojeni.
Shairovi nekdo psal zda mu to neotaci watchdog. Nevim, co si mam pod tim predstavit. Pripadne jak toho zleho psa vypnout. Taky jsem nasel skripty s podezrelym jmenem firewall.refresh, ale cist ho bohuzel neumim...
Neni potreba iptables nastavit jinde, nez z prikazove radky? Myslim, ze nastaveni NATu se mi neztraci, asus mi bezi nekolik dni a to by bez natu asi neslo.
firmware 1.7.5.6.-3., vse delam z prikazove radky. z webu jsem pouze zmenil admin heslo.

diky m.

Old Post 01.06.2004 v 10:08
tenis je offline   Click Here to See the Profile for tenis   Find more posts by tenis   Click here to Send tenis a Private Message   Click Here to Email tenis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shair
Newbie

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 601 

2 taufer nevim co je to watchdog (bude to asi tim ze sem linuxlama) kazdopadne firmware 1.7.5.6.-3 a vse je pres bootcmd a opetovne maskaradu nahazuju z commandlajny pres telnet asi zkusim starsi firmware. krom toho se zda ze to pada kdyz se snazim dostat na servery v domene .czf

2 tenis (btw. uplne stejnej postup vse z comml. jen heslo pres web) kde sou ty scripty firewall.refresh?

jo abych nezapomel v system logu ve webinterfaceu neni ani zminka o nejaky akci ohlene iptables vedel by jste nekdo kde najdu (a jak vypisu) prislusny logy (teda pokud jsou)?

thanx

__________________

Old Post 01.06.2004 v 10:23
Shair je offline   Click Here to See the Profile for Shair   Find more posts by Shair   Click here to Send Shair a Private Message   Click Here to Email Shair   Visit Shair's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
taufer
Newbie

Registrován: 25.10.2003
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 602 

Old Post 01.06.2004 v 12:45
taufer je offline   Click Here to See the Profile for taufer   Find more posts by taufer   Click here to Send taufer a Private Message   Click Here to Email taufer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
taufer
Newbie

Registrován: 25.10.2003
Příspěvků: 47

Re: ztraci se mi nastaveni iptables Příspěvek č. 603 

Old Post 01.06.2004 v 12:52
taufer je offline   Click Here to See the Profile for taufer   Find more posts by taufer   Click here to Send taufer a Private Message   Click Here to Email taufer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Technik
Junior Member

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 267

Re: Re: ztraci se mi nastaveni iptables Příspěvek č. 604 

Old Post 01.06.2004 v 17:50
Technik je offline   Click Here to See the Profile for Technik   Find more posts by Technik   Click here to Send Technik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magoreska
Newbie

Registrován: 25.05.2003
Příspěvků: 6

wl500g + no-ip + mailserver Příspěvek č. 605 

Zdravim vespolek,
zajimal by me Vas nazor na to jestli by na ASUS WL-500g sel rozchodit klient "no-ip" a nejaky jednoduchy mailserver.

Diky.

Old Post 01.06.2004 v 19:25
Magoreska je offline   Click Here to See the Profile for Magoreska   Find more posts by Magoreska   Click here to Send Magoreska a Private Message   Click Here to Email Magoreska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
taufer
Newbie

Registrován: 25.10.2003
Příspěvků: 47

Konfigurace interface Příspěvek č. 606 

Zdravím,

nevíte někdo, v jakém souboru je schovaná v asusu konfigurace interface, hledal jsem to na mě obvyklých místech a nenašel. Je nutné pokud potřebeji přidat interface znovu kompilovat firmware nebo se to dá někde nastavit ?? Potřebuji přidat dummy interface na identifikaci routeru pro konfiguraci OSPF.

Díky Pta

Old Post 01.06.2004 v 22:26
taufer je offline   Click Here to See the Profile for taufer   Find more posts by taufer   Click here to Send taufer a Private Message   Click Here to Email taufer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yato
Newbie

Registrován: 27.04.2004
Příspěvků: 6

Re: ztraci se mi nastaveni iptables Příspěvek č. 607 

Old Post 01.06.2004 v 23:22
yato je offline   Click Here to See the Profile for yato   Find more posts by yato   Click here to Send yato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tenis
Newbie

Registrován: 18.05.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 608 

Old Post 02.06.2004 v 00:20
tenis je offline   Click Here to See the Profile for tenis   Find more posts by tenis   Click here to Send tenis a Private Message   Click Here to Email tenis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 32333435363738394041424344 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz