CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > U.S. Robotics 100Mb Wireless Turbo Multi-Function Access Point
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nirex
Newbie

Registrován: 19.07.2003
Příspěvků: 5

U.S. Robotics 100Mb Wireless Turbo Multi-Function Access Point Příspěvek č. 1 

Old Post 19.11.2003 v 22:29
nirex je offline   Click Here to See the Profile for nirex   Find more posts by nirex   Click here to Send nirex a Private Message   Click Here to Email nirex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 2 

Pravě jsme jej u Brna chtěli testovat na páteřích....včem Ti prosím nevyhovuje?Dík.

Old Post 20.11.2003 v 05:59
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doktor1
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 69

USR5450 Příspěvek č. 3 

Mod rychlejsi nez 22Mb funguje jen mezi AP a clientem tj. PCI, PCMCIA atd.

Mezi 2mi AP na stole mi to jelo max. 22Mb

A ma mensi odolnost proti ruseni.

Zkousel jsem ho v Praze a nevyhovel mi musel jsem downgradovat zpet na 802.11b.

Ale mozna na venkove, kde je nizka hladina ruseni vyhovi.

Na patere IMHO neni vhodny

Zdravi Doktor

__________________

Doktor1 drive Doktor

Old Post 20.11.2003 v 06:48
doktor1 je offline   Click Here to See the Profile for doktor1   Find more posts by doktor1   Click here to Send doktor1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nirex
Newbie

Registrován: 19.07.2003
Příspěvků: 5

Odpoved pro Aldapo Příspěvek č. 4 

Delam po brnenskych Zidenicich (mestska ctvrt) a mem viditelnem okoli bezdratovou sit. A prave toto AP jsem koupil jednomu uzivateli, ktery se chtel pripojit. Jenze pak to odrekl a me doma zustal lezet na stole. Zadna zavada v nem neni, proste ho jen neporebuju. Ale libi se mi, ma prijemny ovladani a dokonce dosahuje vyssich rychlosti nez jiny AP, ktery jsem mel moznost testovat. Ale jak rikam, nemam ted pro nej vyuziti, tak ho nabizim k prodani...

Old Post 20.11.2003 v 07:42
nirex je offline   Click Here to See the Profile for nirex   Find more posts by nirex   Click here to Send nirex a Private Message   Click Here to Email nirex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr555
Newbie

Registrován: 22.11.2003
Příspěvků: 2

Re: USR5450 Příspěvek č. 5 

Ahoj, ja se uz delsi dobu zabyvam bezdratovymi sitemi. Bydlim v Plzni. Nevim kde byl AP zkouseny v Praze, ale my jsem s nim dosahly velice dobrych vysledku i pri testech na vytizenych spojich. Dokonce jeden muj znamy na podomacku vytvorenych antenach vytahl stabilni rychlost 40Mb/s na vzdalenost 200m prave s pouziti techto dvou AP a to bydli v normalni mestske zastavbe, zadny venkov. Ja bych ho mohl jedine doporucit... US robotics byli vzdycky kvalitni vyrobky...

Old Post 22.11.2003 v 12:08
petr555 je offline   Click Here to See the Profile for petr555   Find more posts by petr555   Click here to Send petr555 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 6 

Zajimave...no mi to potrebujeme na 2-9km patere...a nad 5km nejde ani tak aby to jelo nad 11Mb,ale staci 5.5Mb:-) .Mame i planujeme 500m ,2km ,4km , 5km, 8.5km a 9km a tam nad 5km jde o to se vubec spojit dle GL,problem je ze ostani HW AP co vim maji pouze nejasnou regulaci kolem 5-mW a vys...ten US-R dava 1mW coz s 24-26dB antenou minus 4-6dBm konektory udela jeste legalnich 20dBm vyzareneho vykonu....626ka sice umi i min,ale nekde nejde pouzit PC a navic tam je potreba regulovat dle DEUa na 10mW a to je pruser...jede nam takhle
5km pater vpohode na 11Mb pri 10mW na antene,ale druha co ma jen 2km strasne hapruje(je trosku za ohybem tahleho kopce,ale prima viditelnost tam je,ale asi Fresnelka neni tak cista).Takze vpondeli mame slibeny Buffala AP,ale ty umeji jen 9dBm coz je stale moc.... .Ale aspon je zkusime misto 626tek a uvidime co udelaji.Pak asi pujdem do toho US-R a snad bude dobry.Jak je to se spektralni hustotou na 1MHz se ale u nej nedovime.... .Takze dodrzime aspon tech 20dBm=100mW na antene.Sice jsme na venkove,ale i tak... .

Naposledy upravil Aldapo 22.11.2003 v 12:39

Old Post 22.11.2003 v 12:24
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doktor1
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 69

2 Aldapo Příspěvek č. 7 

Ahoj

pokud pujdete do tech USR 5450
zajimaly by mne Vase zkusenosti tez i verze fw jakou budete mit

ja to testoval na v 1.0

Zdravim Doktor

__________________

Doktor1 drive Doktor

Old Post 24.11.2003 v 07:58
doktor1 je offline   Click Here to See the Profile for doktor1   Find more posts by doktor1   Click here to Send doktor1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nirex
Newbie

Registrován: 19.07.2003
Příspěvků: 5

Verze FW Příspěvek č. 8 

V nabizenem AP USR 5450 je nejnovejsi FW: 1.31

Old Post 25.11.2003 v 13:08
nirex je offline   Click Here to See the Profile for nirex   Find more posts by nirex   Click here to Send nirex a Private Message   Click Here to Email nirex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr555
Newbie

Registrován: 22.11.2003
Příspěvků: 2

RE: Verze FW Příspěvek č. 9 

To je presna ta verze firmwaru (1.31), ktera byla nahrana na AP pri zkouskach, o kterych jsem rikal...

Old Post 25.11.2003 v 19:09
petr555 je offline   Click Here to See the Profile for petr555   Find more posts by petr555   Click here to Send petr555 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nirex
Newbie

Registrován: 19.07.2003
Příspěvků: 5

SUPER NABIDKA Příspěvek č. 10 

Nabizeny U.S.Robotics 100Mb WLAN Turbo Multi-Function Acces Point jiz za cenu pouhych 4990,-
Kontakt: 603319076 (Brno, mozno poslat i na dobirku).
Znovu opakuji, vyrobek je ve dvoulete zaruce s danovym dokladem.

Old Post 30.11.2003 v 11:18
nirex je offline   Click Here to See the Profile for nirex   Find more posts by nirex   Click here to Send nirex a Private Message   Click Here to Email nirex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nirex
Newbie

Registrován: 19.07.2003
Příspěvků: 5

DALSI ZLEVNENI USR5450 Příspěvek č. 11 

Nova cena: 4490,-

Old Post 07.12.2003 v 17:42
nirex je offline   Click Here to See the Profile for nirex   Find more posts by nirex   Click here to Send nirex a Private Message   Click Here to Email nirex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risa2k2
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 37

Re: DALSI ZLEVNENI USR5450 Příspěvek č. 12 

Old Post 12.03.2004 v 13:25
Risa2k2 je offline   Click Here to See the Profile for Risa2k2   Find more posts by Risa2k2   Click here to Send Risa2k2 a Private Message     Visit Risa2k2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POWERuser
Member

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 300

USR5450 není nic extra:-/ Příspěvek č. 13 

Naše sí? jede na dvouch AP 5450-je to docela dobré AP, ale nejlepší rozhodně není...kromě toho že neumí regulaci výkonu a WPA, tak neumí ani víc MAC v modu client. A to by takhle drahé a "multifunkční" zařízení mělo umět. Podpora je sice dobrá a reaguje včas, ale vůbec vničem neporadí. Taky žádnej manuál nebo něcoříkající faq. Ani žádný forum. Čekal bych od USR(koupeném 3Comem) víc...hlavně větší profesionalitu.

Testoval jsem toto AP v modu bridge a client a je fakt, že běžně dosahuje vysokých rychlostí(2-3MB/s) ale taky se rádo kouše a pomůže jen tvrdej restart(měkkej zapříčinní, že se po dnu zase kousne)...firmware 1.09 je úplně kničemu, protože tam jsou rychlosti v modu bridge nebo client tak pomalé, že nevím proč ty položky tam vůbec jsou:-p(ale to bylo) 1.31 je už vtomto lepší...už dlouhou dobu se čeká na novej firmware(snad v červnu) a kdoví jak bude fachat(ale dávaj si načas,tak by měl)

Pokud bych měl doporučit tak na bridge jsou lepší compexy a nebo Dlinky s nejnovějším firmwarem a to hlavně svou cenou.

__________________

O2 and ADSL SuX, Wi-Fi RuleZ ;-)

Old Post 04.04.2004 v 19:58
POWERuser je offline   Click Here to See the Profile for POWERuser   Find more posts by POWERuser   Click here to Send POWERuser a Private Message   Click Here to Email POWERuser     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 14 

Na stránkách USR je již k dispozici nový firmware 1.41 a s ním se toto AP chová po všech stránkách lépe, lze již bez problému nastavovat výkon a také funguje WPS (pokud ho někdo využije).

Old Post 29.04.2004 v 08:10
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz