CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Jižní město a okolí
« 38394041424344454647484950 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

USPĚCH!!! Příspěvek č. 689 

Dnes, dne 6.6.2003 v 17:00 jsem se slavnostně připojil do sítě CZFreeNet! Já vim že to sem nepatří, ale prostě jsem se vám musel pochlubit

PS: Veřejně projevuji poděkovaní uživateli "Peter" bez jehož odborné pomoci bych se nepripojil....

PS2: Doufám že všichni závidíte

Old Post 06.06.2003 v 16:17
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 690 

Neni zac,

ale priste vic cti a mene se ptej. Kdybych mel kazdemu psat romany tak nedelam nic jineho.

-- Dalibor

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 06.06.2003 v 16:20
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Kdo je ti nejblize Příspěvek č. 691 

Ahoj,

proc jsi se pracne pripojil s antenou na muj AP 1300m daleko, kdyz je u tebe 250 metru FCI toho musis chytat i na hovno napichly na klacku.

-- Dalibor

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 06.06.2003 v 16:27
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: Kdo je ti nejblize Příspěvek č. 692 

Old Post 06.06.2003 v 16:30
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 693 

Jo jo, bohuzel musim ohlasit, ze jsem se v sobotu stavil u Martina (Fci) a pokusil jsem se nahrat novy HostAP 0.0.3, protoze mu zacal znenadani tuhnout router, ale po uprgade GCC na 3.2 se nam nepodarilo rozjet ani jedno HostAP (0.0.3 s patchem i bez, ani nejake stare a funkcni). Router vzdy zatuhnul po prikazu modprobe hostap_pci .Dokonce jsme vyzkousely i jinou wifi kartu, ale se stejnym vysledkem. Nenapada nekoho, cim to? Jedine mozne vysvetleni je to GCC, byla to poslednu unstable verze primo od debianu

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 07.06.2003 v 11:51
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Ap Doc Příspěvek č. 694 

tak mi dorazila anténa z Brna a to všesměr

Akorád družstvo se né a né rozhodnout kam mi povolí jí umístit, jestli na střechu nebo na boku budovy...

2ALL: víte někdo nějakou firmu co nabízí v Praze různé stožáry na střechu a různé jiné úchyty antén na bok budovy?
Mám namysli kamený obchod né internetový, rád bych se na ně zašel podívat osobně....

__________________

Old Post 09.06.2003 v 10:26
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: Re: Ap Doc Příspěvek č. 695 

Old Post 10.06.2003 v 11:06
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: Re: Ap Doc Příspěvek č. 696 

__________________

Old Post 10.06.2003 v 16:32
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: Re: Re: Re: Ap Doc Příspěvek č. 697 

Old Post 10.06.2003 v 17:03
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fci
Junior Member

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 154

AP Příspěvek č. 698 

Hello, tak po dlouhy dobe jsem opet v eteru, furt se to sralo.. )

Old Post 15.06.2003 v 12:27
fci je offline   Click Here to See the Profile for fci   Find more posts by fci   Click here to Send fci a Private Message   Click Here to Email fci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

uspěch Příspěvek č. 699 

tak už jsem se slavnostne napojil na FCIho, a tuto zpravu vlastne pisu "na sekeru" z jeho internetu - jede to prumerne 10 kilobajtu/s a je to fakt skvely-dokonce funguje i DC

PS: koukejte se taky pojit

PS2: chytl jsem dalsi 2 nody peer-to-peer s ESSID czfreenet, tak pokud vite kdo by to mohl bejt, tak urcite poslete tipa. Soubor z netstumnblera k nahlednuti zde drobek.aktualne.cz/3x.ns1

paxem ale taky chytl neco co take vysila na 11 kanale ale nema to essid czfreenet-odhadoval bych to, ze to je soucasti nejakeho projektu, napriklad ze to je dodavatel internetu pro "Zlesicka-P4" nebo neco akoveho. Kouknout muzete zde drobek.aktualne.cz/5x.ns1


tak to je odeme zatim vse.

Old Post 17.06.2003 v 10:44
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: AP Doc Příspěvek č. 700 

Tak jsem právě mluvil s předsedou družstva a již se snad blíží konečné rozhodnutí o umístění dvou antén na bok budovy.

Jsem zvědavý kdy mi to konečně povolí, abychom mohli začít stavět AP Doc

__________________

Old Post 18.06.2003 v 16:01
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: Re: AP Doc Příspěvek č. 701 

Old Post 18.06.2003 v 16:09
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.mares
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 20

dotaz Příspěvek č. 702 

Lidičky jak se připojím na FCIho standartním způsobem to nejde Dík Honza

Old Post 19.06.2003 v 10:09
honza.mares je offline   Click Here to See the Profile for honza.mares   Find more posts by honza.mares   Click here to Send honza.mares a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: dotaz Příspěvek č. 703 

Old Post 19.06.2003 v 10:36
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.mares
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 20

FCI Příspěvek č. 704 

hmm to bude pakoška protože to chci nejdřív vyzkoušet na notesu a pak stabil takže dvě MAC já to nějak pořeším.

Hele co vše chodí internet?, CZFree? jak rychle a za kolik ?

Old Post 19.06.2003 v 10:38
honza.mares je offline   Click Here to See the Profile for honza.mares   Find more posts by honza.mares   Click here to Send honza.mares a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 38394041424344454647484950 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz