CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 12131415161718192021222324 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Velke oci :0 Příspěvek č. 273 

Tak jsem si myslel ze dnes bude prvni signal, ale asi jsem dobre neodhadnul sve moznosti. No coz.. dnes jsem konecne instaloval anteny, a snad se mi zitra (Nedele) povede dodelat zbytek. (ochrana pospojovanim, pripojeni se na PC NODu).

Old Post 26.04.2003 v 23:49
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fali
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 2

internet v Příkazích Příspěvek č. 274 

Zájem je velký jenom ta šance je asi malá

Old Post 27.04.2003 v 09:53
fali je offline   Click Here to See the Profile for fali   Find more posts by fali   Click here to Send fali a Private Message   Click Here to Email fali     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: internet v Příkazích Příspěvek č. 275 

Old Post 27.04.2003 v 10:21
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

AP Příspěvek č. 276 

Par otazek:
1) Je uz v Ol nejaky funkcni AP?
2) Jak je to s hardware (wifi karty,anteny...) kde nakupujete, jaké typy?
3) Pro AP používáte harware access point, nebo pouze wifi kartu nastavenou jako AP?

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 27.04.2003 v 13:21
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Hotovo.. temer Příspěvek č. 277 

NOD je zapnuty, zatim nemam pripojeny externi anteny, musim jej nejprve nakonfigurovat. Pak pripojim antenu a najdu si volny kanal, no a az bude druhy pigtail muzu zacit fungovat.

Old Post 27.04.2003 v 14:59
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: AP Příspěvek č. 278 

Old Post 27.04.2003 v 17:18
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

RE:AP Příspěvek č. 279 

Dival jsem se na jednotlive NODy v mape a u vsech (krome tveho,ten jsem nejak preskocil) je status:Node in planning, nebo Unknown status v pripade JardaK, ale ten pravidelne informuje o postupu. Ok,proctu forum.Jaky typ AP mas? A jeste jedna poznamka, odkaz z mapy na info a fotky tveho NODE nefunguje.

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 27.04.2003 v 17:55
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: RE:AP Příspěvek č. 280 

Old Post 27.04.2003 v 20:55
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 281 

to fali: mno jo, ja jsem tady blizko. co takhle se ozvat?
-wearit: jsem NODE in testing
-cyberx: HW? nejdriv hledam pak se ptam, ten objednavam ja.

Old Post 28.04.2003 v 20:07
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fali
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 282 

Nazdárek ve spolek!
Já už jsem Ti psal na tvůj soukromej e-mail. No ono by bylo asi nejleší se sejít osobně. Do Nákla je to z Příkaz cobydup. Dej mi vědět kdy máš čas a já bych k Tobě zašel
Jarda

Old Post 28.04.2003 v 20:52
fali je offline   Click Here to See the Profile for fali   Find more posts by fali   Click here to Send fali a Private Message   Click Here to Email fali     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 283 

Nestiham, pres vikend musim ,kvuli pondelni revizi elektriky, dokoncit instalaci skrini pro switche a jejich napajeni. Krome toho mi v nejnevhodnejsi dobu odesel FIREWALL. Snad to nejak zvladnu. Chtel bych uz konecne zacit vysilat. (i kdyz DEBIAN se zatim se mnou moc nekamaradi - ale to se zmeni)

Old Post 02.05.2003 v 11:20
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldaaa
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 284 

mam mensi problem. potrebuju pripojit souseda.
puvodni plan byl natahnou pres strechy kabel vzduchem tak 20 metru ale jeden znamy mi rekl ze pri bource by se tam mohlo naindukovat nejake napeti a odpalit hardware.
musim tedy vymyslet pozemni spoj :-(

Old Post 02.05.2003 v 14:18
Oldaaa je offline   Click Here to See the Profile for Oldaaa   Find more posts by Oldaaa   Click here to Send Oldaaa a Private Message   Click Here to Email Oldaaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

RE Oldaaa Příspěvek č. 285 

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 02.05.2003 v 15:37
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyberx
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 42

SRAZ Příspěvek č. 286 

Nechysta se nejakej?

__________________

Hlavně, že se kouří z hlavně, aneb situace je vážná, nikoliv kritická.

Old Post 02.05.2003 v 15:38
Cyberx je offline   Click Here to See the Profile for Cyberx   Find more posts by Cyberx   Click here to Send Cyberx a Private Message   Click Here to Email Cyberx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JardaK
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 93

Chyba FIREWALLU - zdrzeni Příspěvek č. 287 

Tak to byla chyba na vypalenem CD - pekny, ztratil jsem diky tomuto problemu jeden den - vyresil jsem to FW FloppyFW - na K6/500MHz a 256 MB RAM - to jde, ze . Hlavne ze uz konecne muzu pokracovat v instalaci.

Old Post 02.05.2003 v 15:53
JardaK je offline   Click Here to See the Profile for JardaK   Find more posts by JardaK   Click here to Send JardaK a Private Message     Visit JardaK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldaaa
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 288 

ja mam stineny kabel. je tam hlinikove opleteni (staniol) a zemnici drat. ale moc tomu stineni neverim....

mel to byt propoj tak 4 metry nad strechama mezi antennimi stozary. delka tak 20m.

s tou oprikou by se dalo.
stacil by nejaky optoclen mezi kabel a sitovku na kazde strane a je po starostech.

jo a kde se da koupit nejaka bleskojistka a za kolik? nechci aby mi shorela v lete bezdratovka cisco za 7 litru.

Old Post 02.05.2003 v 16:22
Oldaaa je offline   Click Here to See the Profile for Oldaaa   Find more posts by Oldaaa   Click here to Send Oldaaa a Private Message   Click Here to Email Oldaaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 12131415161718192021222324 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz