CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-1120AP
« 53545556575859606162636465 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 929 

Old Post 10.12.2004 v 16:44
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

MAC adresa Příspěvek č. 930 

Je nějaká možnost jak na tomhle AP změnit MAC adresu? Na normálních PCI sí?ovkách to mam ozkoušený ale zajímalo by mě jestli to jde i na AP. Dík

Old Post 11.12.2004 v 09:37
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnSK
Newbie

Registrován: 30.11.2004
Příspěvků: 44

Re: MAC adresa Příspěvek č. 931 

Old Post 12.12.2004 v 22:30
JohnSK je offline   Click Here to See the Profile for JohnSK   Find more posts by JohnSK   Click here to Send JohnSK a Private Message   Click Here to Email JohnSK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

Sorry Dotaz Příspěvek č. 932 

OVIS 1120AP mam dva kousky, Lukic FW, ale nedari se login na telnet. Prolezl jsem co se dalo ale nevim Login a heslo ne telnet pripojeni. Na web rozhrani to pusti a nastaveni pristupu ve web rozhrani telnet nereaguje. Diky.

__________________

Kunratice1

Old Post 13.12.2004 v 10:47
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonda F
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 179

Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 933 

__________________

Když jsem na netu tak teprve začínám žít.

Old Post 13.12.2004 v 11:38
Tonda F je offline   Click Here to See the Profile for Tonda F   Find more posts by Tonda F   Click here to Send Tonda F a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

Re: Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 934 

__________________

Kunratice1

Old Post 13.12.2004 v 15:06
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: Re: Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 935 

Old Post 13.12.2004 v 15:14
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord DIABLO
Senior Member

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 729

Re: Re: Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 936 

Old Post 13.12.2004 v 15:24
Lord DIABLO je offline   Click Here to See the Profile for Lord DIABLO   Find more posts by Lord DIABLO   Click here to Send Lord DIABLO a Private Message   Click Here to Email Lord DIABLO     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

Re: Re: Re: Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 937 

Jsem z toho unesenej, Vcera jsem to drtil do 1hod rano. Krabice zacla routovat a odezvy na ping 10 10 400 10 10.... Prumer 50ms.
Pak jsem vypnul WIFI a ping OK.Pak jsem to zapojil dve PC do serie skrze Kabel a WIF, PC - USB client Compex - Ovise - kabel PC. Při provozu se to uklidnilo a ping 1ms. Hodina provozu Ok.
Dnes to hodim na pudu.

Dotaz : V kterych souborech se musi prepsat IP z 192.168.100.252 abych mohl krabici konfigurovat na dalku.
Behat na pudu pri kazde potrebe kontroly stavu a pripojovat Ethernet na PC s prekonfigurovanim IP je obtizne.

TO Lord : Linux mne nema taky rad, ale na netu jsem stahnul popis pro blba (akorat pro mne) navod na Editor VI a jelo to. Pripadne poslu emailem.

__________________

Kunratice1

Naposledy upravil Martin Von Dr 14.12.2004 v 10:30

Old Post 14.12.2004 v 08:16
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janous
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 51

Re: Re: Re: Re: Re: Sorry Dotaz Příspěvek č. 938 

Old Post 15.12.2004 v 21:07
janous je offline   Click Here to See the Profile for janous   Find more posts by janous   Click here to Send janous a Private Message   Click Here to Email janous     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

3 PC za switchem Příspěvek č. 939 

je mi jasný, že už to tu někdo řešil, takže sorry za opakovanou otázku.

všesměrovka - 1120 jako klient - a dvě PC, na každém portu jedno. ale já bych chtěl, aby za jedním z těch LAN portů byl switch a za ním mnoho PC. A taky bych chtěl, aby všechny měly IP adresu z czf rozsahu, žádný překlad. jde to ? případně s jakým fw ?

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 16.12.2004 v 11:22
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Re: 3 PC za switchem Příspěvek č. 940 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 16.12.2004 v 11:28
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martius
Newbie

Registrován: 25.07.2004
Příspěvků: 45

Re: Re: 3 PC za switchem Příspěvek č. 941 

Old Post 16.12.2004 v 21:59
Martius je offline   Click Here to See the Profile for Martius   Find more posts by Martius   Click here to Send Martius a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Re: Re: 3 PC za switchem Příspěvek č. 942 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 16.12.2004 v 23:05
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenny
Junior Member

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 160

Re: Re: Re: 3 PC za switchem Příspěvek č. 943 

Old Post 16.12.2004 v 23:17
kenny je offline   Click Here to See the Profile for kenny   Find more posts by kenny   Click here to Send kenny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Re: Re: Re: Re: 3 PC za switchem Příspěvek č. 944 

he, he, to přece nejde :-) mít dvě stejný ip adresy v jedné síti. si to zkus, a systém začne řvát, že ip adresa už je v síti používána.

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 17.12.2004 v 06:52
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 53545556575859606162636465 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz