CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Asus WL 500b
« 59606162636465666768697071 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
v.q
Newbie

Registrován: 28.01.2004
Příspěvků: 32

iptables - problem Příspěvek č. 1025 

Pro blokovani pristupu pres Asuse pozivam napr. pro konkretni adresu prikaz: iptables -A FORWARD -s 192.168.1.3 -j DROP, coz funguje.

Zkousel jsem ale taky obecnejsi nastaveni, kdy bych povoloval pouze vybrane adresy, tedy
iptables -P FORWARD DROP
iptables -A FORWARD -s 192.168.1.2 -j ACCEPT

a tady jakoby ten druhy radek vubec nebyl - nic neprojde. V cem je chyba? Pripadne jake nastaveni iptables doporucujete pro tento pripad?

Jeste jeden problem - z AP, na ktere se pojim, nejde na Asuse vubec pingnout. Da se to nejak zprovoznit? Nikde v iptables -L -v nevidim, ze by to bylo zakazane

Predem diky.

Old Post 25.09.2004 v 10:16
v.q je offline   Click Here to See the Profile for v.q   Find more posts by v.q   Click here to Send v.q a Private Message   Click Here to Email v.q     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

Re: iptables - problem Příspěvek č. 1026 

__________________

Old Post 25.09.2004 v 11:42
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrag-pv
Newbie

Registrován: 07.06.2004
Příspěvků: 17

Angry Příspěvek č. 1027 

Naposledy upravil ondrag-pv 25.09.2004 v 23:37

Old Post 25.09.2004 v 23:27
ondrag-pv je offline   Click Here to See the Profile for ondrag-pv   Find more posts by ondrag-pv   Click here to Send ondrag-pv a Private Message     Visit ondrag-pv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

jak na resetovani Příspěvek č. 1028 

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 26.09.2004 v 16:12
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spidla
Newbie

Registrován: 08.03.2004
Příspěvků: 51

krabice na asuse Příspěvek č. 1029 

Už jsem se tady jednou ptal, ale nedostalo se mi odpovědi.
Potřebuju sehnat nějakou bednu, abych mohl nechat ASUSE na střeše. Měla by mít krytí IP55 nebo IP56. Nevíte někdo o nějakém obchodě ?

Old Post 26.09.2004 v 16:13
Spidla je offline   Click Here to See the Profile for Spidla   Find more posts by Spidla   Click here to Send Spidla a Private Message   Click Here to Email Spidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 1030 

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 26.09.2004 v 19:13
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soudce
Newbie

Registrován: 11.08.2004
Příspěvků: 2

Help Příspěvek č. 1031 

Zdar moudří lidičkové,
měl bych takový dotaz. Běžím na Olegovu firmware 1.7.5.9 v klient režimu a neustále mi padá komp na "win32k.sys". Mám XP Profesional SP2 a na tech. podpoře jsem se dočetl, že to "může" způsobovat soft vzdálené správy (tedy asi Asus utilities - tak hned šly), ale myslím, že je to spíše tím, že mám Asus b ale jedu na firware pro g.
Máte někdo podobné potíže nebo jsem jediný trouba pod sluncem? Zkoušel jsem rozchodit station/ethernet mód pod official 1.8.1.9 pro Asus b, ale neúspěšně:(, tak se teď musím modlit, a? mi to nepadne dřív, než dopíšu tento příspěvek. Díky za rady.

Old Post 26.09.2004 v 20:30
Soudce je offline   Click Here to See the Profile for Soudce   Find more posts by Soudce   Click here to Send Soudce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1032 

zkus zakazat upnp na asusu nebo upgradovat drivery sitovky. ale rozhodne je to chyba windows :-). system, ktery se da shodit necim pripojenym na ethernet neni system.

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 26.09.2004 v 20:41
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 1033 

jo a jeste jedna vec - klient mode s openwrt firmwarem od p.salek, plna spokojenost, doporucuju, ale chce to vedet si rady s linuxem nebo mit detailni navod nebo kamarada, co by byl ochoten pomoct.

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 26.09.2004 v 22:41
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kobli
Newbie

Registrován: 24.09.2004
Příspěvků: 7

nastaveni inet firewall ... Příspěvek č. 1034 

Diky za prispevky kde radite nastaveni iptables pres telnet, ale nemohl by nekdo poslat obrazovaky jak se to nastavuje v tom grafickem prostredi... taky je problem, ze ja potrebuju zamezit treba jen inet, ale ftp a pop3 by z te stanice mel jet ... takze to nastaveni, ze bude zahazovat vsechny pakety mi moc nevyhovuje :(
Diky za pomoc a rady M.

Old Post 27.09.2004 v 08:54
kobli je offline   Click Here to See the Profile for kobli   Find more posts by kobli   Click here to Send kobli a Private Message   Click Here to Email kobli     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spidla
Newbie

Registrován: 08.03.2004
Příspěvků: 51

Re: nastaveni inet firewall ... Příspěvek č. 1035 

Old Post 28.09.2004 v 17:12
Spidla je offline   Click Here to See the Profile for Spidla   Find more posts by Spidla   Click here to Send Spidla a Private Message   Click Here to Email Spidla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Re: Re: nastaveni inet firewall ... Příspěvek č. 1036 

__________________

Old Post 28.09.2004 v 21:22
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Re: iptables - problem Příspěvek č. 1037 

__________________

Old Post 28.09.2004 v 21:27
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZ
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 145

Re: nastaveni inet firewall ... Příspěvek č. 1038 

__________________

Old Post 28.09.2004 v 21:31
MikZ je offline   Click Here to See the Profile for MikZ   Find more posts by MikZ   Click here to Send MikZ a Private Message   Click Here to Email MikZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extract
Newbie

Registrován: 31.05.2004
Příspěvků: 17

Re: Re: Navod na transparentni Asus WL 500 b/g Příspěvek č. 1039 

Naposledy upravil extract 29.09.2004 v 11:44

Old Post 28.09.2004 v 21:45
extract je offline   Click Here to See the Profile for extract   Find more posts by extract   Click here to Send extract a Private Message   Click Here to Email extract     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Pomoc programátora Příspěvek č. 1040 

Hledám programátora na pomoc při úpravě SW Asus WL-500, zejména Iptables. Základní znalosti mám. S kompenzací za práci počítam. Pište mi na PM nebo mail.

Old Post 29.09.2004 v 05:50
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 59606162636465666768697071 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz