CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 53545556575859606162
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

tak tak Příspěvek č. 929 

dejte vedet... a nebo hledejte kdo hleda najde !!!

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 20.05.2005 v 12:04
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 930 

Sorry ale, to mne pak přijde jako docela neprůhlednej bordel. už jen třeba proto když bych chtel nekoho kontaktovat třeba vir že.............

__________________

Old Post 20.05.2005 v 13:55
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 931 

Old Post 20.05.2005 v 22:45
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 932 

Nic proti ale, i když jsme v jednom cloudu a neco bych teoreticky potřeboval musím si o telefon říct Gookinovi. zdravím Karel

__________________

Old Post 20.05.2005 v 23:16
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 933 

Mas prece ICQ ne? takze nas muzes bezproblemu kontaktovat kdyby jsi neco chtel nebo potreboval stejne jako mi tebe.

Pokud se na nas nekdo chce pripojit tak se staci ozvat na ICQ PM nebo napsat sem.

Pokrýváme temer celou uhrineves a rychle se pracuje na jejim uplnem pokryti takze kdo amte zajem ozvete se.

Old Post 22.05.2005 v 18:55
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 934 

No nepřijde mne tu například good řešit linky ale, budiž. Gookin mne nadhodil že uvažujete již reálně o záložním propojení přes dubečdále k pacínkovi a na Prosek. default konektivita. Potřeboval bych tedy vědět jak to bude s propojením Uhřiněves <> dubeč. tedy kdo to bude budovat a kde odkud v Uhřiněvsi a co na to Uhlan dá nebo nedá. dík Karel

__________________

Old Post 22.05.2005 v 20:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 935 

Co ja vim zatim jsme o tom neuvazovaly(ale nevim vsechno) ale uvazovat by se o tom dalood nas by to nebyl takovej problem ale momentalne mame jine priority.

Predpokladam ze ty nebo mi by jsme tam vybudovali ap? uz vis kde? mas nejakej kontakt na toho kdo by chtel pripojit nebo akm by se dalo to ap dát?

Old Post 22.05.2005 v 21:22
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 936 

To AP tam budu cca do 14-ti dnů dělat já a Gookin. Gookin kdesi s kýmsi mluvil a byl zájem o propojení. Navíc pokud vím tak UHLan nemá zájem se rozšiřovat mimo Uhřineves. zdravím Karel

__________________

Old Post 22.05.2005 v 21:56
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 937 

ok mi se dohodnem zda mame zajem o propojeni a hlavne jestli je to technicky mozny (viditelnost) muzes napsat adresu kde by to melo bejt?

Neda se rict ze yb Uhlan nemel zajem rozsirorovat se mimo uhrineves ale nejdrive ji musi celou pokrýt pak mužeme expandovat o okolí.

Old Post 23.05.2005 v 05:52
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 938 

Koukám že, jsi to nepochopil do Dubečku už jsem expandoval s Gookinem tady šlo čistě jen o propojku. Pokud vím tak UHLan neměl zájem expandovat. Jak mne bylo řečeno stávající členové a dost. Proto taky budu připojovat kolegyni z práce v Uhřinevsi přes Dubeč.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 24.05.2005 v 10:54
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobesek
Newbie

Registrován: 22.05.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 939 

TAk to netusim od koho jsi slysel rozhodne dale pripojujeme klienty v uhrinevsi.

Old Post 24.05.2005 v 11:16
Bobesek je offline   Click Here to See the Profile for Bobesek   Find more posts by Bobesek   Click here to Send Bobesek a Private Message   Click Here to Email Bobesek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 940 

Old Post 24.05.2005 v 12:25
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 941 

Milý a vážení když jsem se snažil komukoliv dovolat na čísla co mne dal Gookin tak jste se nikdo neobtěžoval to zvednout. Kolegyně se nachází v části Uhřiněvse kde ted není nic a asi dlouho nebude. Jak zde bylo napsáno že, birkof s ničím takovým nepočítá.

Tak ty moudra ale, dvakrát denně měněný nekam pište pokud vím už jen protože by jste to měli mít zadokumentovaný. Například protože pokud vím jste členy OS HMNet a já taky takže mne to jako člena OS HMNet zajímá. A mimo jiné taky protože jsem si šlápl do toho sprostředkování inetu se všemi důsledky.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 24.05.2005 v 13:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomášT
Junior Member

Registrován: 21.05.2004
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 942 

Členové Uhlanu nejsou členy HMNet - o tom bych musel něco vědět :-)
Uhlan má jen s HMNet smlouvu o rozdělení konektivity.

To jen pro přesnost

T.

Old Post 24.05.2005 v 13:47
TomášT je offline   Click Here to See the Profile for TomášT   Find more posts by TomášT   Click here to Send TomášT a Private Message   Click Here to Email TomášT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

..sorry ale to nema cenu.... Příspěvek č. 943 

Old Post 24.05.2005 v 13:59
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 944 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 24.05.2005 v 14:11

Old Post 24.05.2005 v 14:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 53545556575859606162  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz