CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 47484950515253545556575859 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Re: Novinky Příspěvek č. 833 

Old Post 19.12.2004 v 20:20
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neptun
Newbie

Registrován: 19.12.2004
Příspěvků: 1

KOlovraty Příspěvek č. 834 

Zdar všem, jsem pouze amater, ale rád bych se něco málo chtěl dozvědět o vaší siti, bydlím v Kolovratech a zajímá mě všechno,
napište mi prosím kdokoliv na ICQ, rad si o tom popovídám
Předem díky
ICQ 276637475

Old Post 19.12.2004 v 23:05
Neptun je offline   Click Here to See the Profile for Neptun   Find more posts by Neptun   Click here to Send Neptun a Private Message   Click Here to Email Neptun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Re: KOlovraty Příspěvek č. 835 

__________________

Clen a pseudoadmin AS64588

Old Post 20.12.2004 v 01:03
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrKoz
Newbie

Registrován: 09.07.2004
Příspěvků: 55

KONCIM Příspěvek č. 836 

Myslim, ze je spravne ohlasit tady, ze s CZFREE koncim.

Vedly mne k tomu duvody, ktere vznikly za spoluprace pri budovani v Uhrinevsi. Proste neco jako ztrata iluzi - o lidech.
Prosim uz se na mne nikdo s nicim neobracejte.

Sbohem a satecek.
Petr

Old Post 20.12.2004 v 08:23
PetrKoz je offline   Click Here to See the Profile for PetrKoz   Find more posts by PetrKoz   Click here to Send PetrKoz a Private Message   Click Here to Email PetrKoz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Re: KONCIM Příspěvek č. 837 

__________________

Old Post 20.12.2004 v 08:45
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

Re: Re: KONCIM Příspěvek č. 838 

Old Post 20.12.2004 v 09:12
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Old Post 20.12.2004 10:08
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 839 
Doc
Old Post 21.12.2004 18:14
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 840 
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Zdravím, Příspěvek č. 841 

píšu od Gookina protože jsem línej se nalogovat. Mrzí mne docela že, člověk jako PetrKoz odešel když je opravdu smlouva na inet na cca 3 Mbps na spadnutí a za docela rozumný peníze je to otázka do půlky ledna možná dříve. Tento ISP by byl společný pro celý cloud (aspon ze zacatku) od HP a CM přes Kyje po Uhřiněves i když by bylo ho mít stále jednoho dohromady protože ušetříme.
2doc: Docu prosímtě nedoporučuj tu něco respektive cokoliv když nemáš tyto informace které jsem sem uvedl. Neber to že tě prudím ale, ta moderace byla docela oprávněná. Fakt na tom všem makáme i když já a Honza máme oba angínu atd............
Jinak zpět k tomuto dnes jsem dodělal link na Pacínka z Kyjí a na Kabelu taky na něho takže jsme propojený od jižáku až na Prosek převážně naším cloudem.
Jedná se o místu v HM odkud by jsme viděli všude (aorta.HMNet) a sponzorovi na páteře. Jinak Docu místo písemné iniciativy mákni na své straně na linku aorta.HMNet nebo od Raptika na MH4 a můžeme Vám posílat i nákej inet.
Více info bude zítra na srazu Uhřiněvse kam dorazím určitě já Karel Kabel a doufám i Honza - Gookin.
Zdravím Karel "Kabel" FILIP dík Gookine za půjčení tvého nicku :-)

__________________

Naposledy upravil Gookin 21.12.2004 v 19:50

Old Post 21.12.2004 v 19:40
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Zdravím, Příspěvek č. 842 

__________________

Naposledy upravil Doc 21.12.2004 v 23:33

Old Post 21.12.2004 v 23:22
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Old Post 21.12.2004 23:29
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 843 
vantomas
Old Post 22.12.2004 13:35
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 844 
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Odstraneni bohace Příspěvek č. 845 

Klient, kteremu jsem uz pul roku sliboval, ze jej pripojim do vasi infrastruktury a kteremu jsem jiz vse u nej na strese nakonfiguroval a vse bylo ready, se nasral a domluvili jsme se, ze mu to vse opet demontuju a zustane pripojen k ADSL.
Duvody asi nema cenu vysvetlovat. Pokud nekoho v uhrinevsi prestanou bavit hospodsky srazy a bude chtit prilozit ruku k dilu, moje nabidka pomoci trva ...
Node jsem nastavil ze stavu active do obsolete.

__________________

Old Post 23.12.2004 v 12:32
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: Odstraneni bohace Příspěvek č. 846 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 23.12.2004 v 19:03
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Re: Odstraneni bohace Příspěvek č. 847 

__________________

Old Post 23.12.2004 v 20:50
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 848 

Myslim ze ricanske aktivity v Uhrinevsi rozhodne nelze nazvat roztahovanim.
Jakmile se pres AP Poppa zprovozni link, nase primarni aktivity v Uhrinevsi jsou myslim hotove - udelat si zalohu dale pres Kralovice, Krenice atd.
Pokud se mi vsak ozyvali lide z Uhrinevsi, kteri se chteli pripojit na Benice, jenom kvuli tomu, ze v Uhrinevsi se nic nedeje (opravdu, pokud nepisete do for a nedavate nic do mapy, tak to lidi zmate). Nase jedina moznost jak lidi pripojit bylo slozite v Uhrinevsi budovat nejake nespolehlive bridge, nebo plnohodnotna AP.
Pokud vsak vsechno bude klapat a dobra povest "mistniho" czfree se trochu rozsiri, tak v te dobe uz doufam budou davno hotove i opravdu mistni planovana AP v oblasti (ciste uhrineveska).
Ohledne presunuti aktivity uz jsem koukal do mapy

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 23.12.2004 v 21:02
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 47484950515253545556575859 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz