CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Mate nekdo skusenosti s DLINK 700AP?
« 20212223242526272829303132 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

dalsi zkusenosti s 700ap Příspěvek č. 401 

Tak jsem zkousel dalsi klientske karty proti tomuto AP a fungoval mi dokonce atmel chipset kontretne usb verze compexu s plechovkou. Dokonce fungovala i 626 s prïsm 2.5 ale co nefungovalo to jsou karty s ACX100. Pro ne je to AP neviditelne.
Tezko tomu uverit, nevim kde by mohl byt problem.
V 700ap jsem zmenil firmware na verzi 2.0 a kompatibilita se nezlepsila.
Muzete mi nekdo jestli funguje proti tomuto AP nektera PCI karta s levnym chipsetem? Realtek nebo Ralink atd..???

Old Post 10.03.2004 v 20:56
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 402 

asus 130b ho našel, ale neskoušel jsem jestli to funguje,..
pravděpodobně ano

Old Post 10.03.2004 v 21:24
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Re: re Příspěvek č. 403 

Old Post 11.03.2004 v 09:01
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 404 

a to uz vubec nechci komentovat, ze kdyz jsem ve vanco.cz kupoval dalsi 700ky a chlubil se tim, ze jsem je koupil levneji od p. Dolezala (alias CZNET), tak mi ten pan oznamil, ze vsechny D-link 700AP z CZNETU jsou KRADENE a jestli bych mu ji mohl prinest, ze mi ji vymeni za novou se zarukou....

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 11.03.2004 v 12:30
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 405 

njn, proto to bylo bez paragonu že ?

Old Post 11.03.2004 v 12:47
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 406 

Dle mých nepotvrzených informací se jistou dobu jistý zaměstnanec jisté zde zmíněné firmy živil prodejem firemního zboží bez vědomí této firmy. Utržené peníze mu však zůstávaly v kapse.

Této firmě údajně způsobil škodu za více než milion korun, celou věc šetří kriminálka a jde tu o pár let v base. Pokud ten, kdo od něho zboží kupoval o této skutečnosti věděl (nebo díky nezvykle nízké ceně toto mohl předpokládat), jedná se o spolupachatele.

Ze zdroje "jedna paní povídala" také vím, že Policie ČR jde po sériových číslech těchto výrobků jakožto po kradeném zboží.

Všechny tyto informace jsem se doslechl od paní Blažkové z Prahy, nenesu za ně žádnou odpovědnost a nemůžu k nim podat žádné vysvětlení.

__________________

Michal Klečka

Old Post 11.03.2004 v 23:51
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 407 

Mno, v tom případě jsem žádné AP nekoupil,......

Old Post 12.03.2004 v 06:47
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 408 

Takze brzy snad bude konec tech otravnych inzeratu, co ten jisty pan stale postuje do vsech moznych threadu tohoto fora? Slava....

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 12.03.2004 v 07:29
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

2x Dlink 700AP Příspěvek č. 409 

Zajimalo by me zda dva Dlinky 700 (jeden v rezimu klient propojeny kablikem na druhy v rezimu AP) nebude delat neplechu. Chci postavit nasledujici:

HW AP ----vzduch---- Dlink 700 (klient) ----kablik---- Dlink 700 (AP) ----vzduch----- Compex - externi (klient)----kablik-----HUB----vice PC.

Zajima me, zda ty dva Dlinky propojeny kablikem nebudou delat neplechu Compexu, na kterem bude povesen vetsi pocet PC. O Compexu jsem cetl ze zvlada pres HUB vice PC bez problemu. Dlink s tim ma problemy (ale zase na nej bude zapojen jenom jedno AP a nic vic). Pojede to bez problemu?

Dekuji

__________________

MG

Old Post 14.03.2004 v 18:21
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 410 

Nepojede, protoze DWL700AP v rezimu klient neumi vice MAC adres za sebou. Tj. dostanes se na to druhe DWL700AP propojene s tim prvnim UTP kabelem, ale dale uz ne.

Pro tvoji potrebu doporucim neco od Compexe.

__________________

Michal Klečka

Old Post 14.03.2004 v 18:34
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citron
Newbie

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 63

Bude to fungovat? Příspěvek č. 411 

Zdravim,

potrebuju postavit jednu trasu, kde je nutna retranslace.Chci se Vas tu zeptat, jestli bude fungovat nasledujici spojeni:

sit_ISP-----kable-----AP(DWL900+)-----vzduch------DWL700(klient)-----kablik-------DWL700(klient)-----vzduch-----AP(xi-626 hostap)-----kabel-----free_sit

Potrebuju nejak propojit sit_ISP a sit free_sit.

Vim, ze DWL700(klient) neumi za sebou vice MAC. Je to problem i teto situace? Da se k propojeni k tech dvou vyse uvedenych siti pouzit tento HW-klidne v jinych rezimech?

Jedinou podminkou je, ze na strese free_sit musi byt AP, ke kteremu se pripoji jak uzivatele, tak bod pro retranslaci.

Diky za info.

Mira

Old Post 15.03.2004 v 09:34
citron je offline   Click Here to See the Profile for citron   Find more posts by citron   Click here to Send citron a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

Příspěvek č. 412 

na d-link se vykasli a misto nich dej jako klienty GST : DWL900AP+ preflashovany na trendnet 310apbx a to ti bude fungovat.
Hledal jsem dlouho nahradu za tenhle trendnet a fungoval by
i dlink900ap ale jen starsi revize A a B1.
Tohle ti bude fakt fungovat jsou po uprave plne transparentni a nevytuhavaji!

Old Post 17.03.2004 v 19:21
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stimpoff
Newbie

Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 92

dotaz Příspěvek č. 413 

Po jaké upravě, flashnutí na trendnet ? Myslel jsem, že se obecně doporučuje spíše fw od d-linku.


Stimpoff

Old Post 18.03.2004 v 07:56
Stimpoff je offline   Click Here to See the Profile for Stimpoff   Find more posts by Stimpoff   Click here to Send Stimpoff a Private Message   Click Here to Email Stimpoff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

Příspěvek č. 414 

trendnet tu totiz nikdo nezna...ja na nej take narazil nahodou...
Jedina nevyhoda je ze v trendnetu neni regulace vykonu...jinak je lepsi nez dlink.... To preflashovani neni tak jednoduche musi se ta romka trochu upravit, udelam o tom nejakou stranku a cely postup vysvetlim....Samozdrejme jde i vratit zpet na dlink...

Old Post 18.03.2004 v 10:41
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 415 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 19.03.2004 v 00:19
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zamostny
Newbie

Registrován: 13.08.2003
Příspěvků: 2

Firmware v2.01 Příspěvek č. 416 

Naposledy upravil zamostny 25.03.2004 v 21:16

Old Post 25.03.2004 v 21:12
zamostny je offline   Click Here to See the Profile for zamostny   Find more posts by zamostny       Visit zamostny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 20212223242526272829303132 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz