CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-1120AP
« 38394041424344454647484950 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 689 

to kenny - skoda ... tim padem je to vazne zarizeni nepouzitelne ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 27.10.2004 v 06:42
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Příspěvek č. 690 

Old Post 27.10.2004 v 08:03
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 691 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 27.10.2004 v 10:57
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 692 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 27.10.2004 v 10:58
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Příspěvek č. 693 

Pro DHCP tam je extra volba "DHCP relay", takže to asi nějak obcházejí.

Old Post 27.10.2004 v 11:06
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Příspěvek č. 694 

Tak sem si naktak zhruba precetl tuto diskuzi, ale potreboval bych poradit. Vcera sem si koupil 1120 a ted nevim jaky fw tam nahrat. AP by melo slouzit pro pripojeni cca 10 klientu a bude pripojeno na router.

__________________

suicide lama killer

Old Post 27.10.2004 v 11:13
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 695 

__________________

critter

Old Post 27.10.2004 v 21:25
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 696 

__________________

critter

Old Post 27.10.2004 v 21:46
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 697 

__________________

Old Post 27.10.2004 v 21:52
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Příspěvek č. 698 

Old Post 28.10.2004 v 12:25
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 699 

Zdar,
tak jsem pracně pročetl cely tento thread a nejsem z toho teda moc moudrej.

Potřebuju nasadit HW AP client misto soucasne XI-626 (router chci nastehovat do bytu- vysilam stejne z nej)

Ale nejak z tohoto threadu nevim zda tento vyrobek by je vhodny.

Jsem napojen na AP Compex WP11B+

Tak potrebuju poradit zda mam tohoto ovise poridit a jaky firmware do nej dat(pravdepodbne lukic co???). Ci jestli mi doporucite neco lepsiho(ale financne normálniho).

Tak pls poradte, fakt uz nevim. - nekdo mi totiz rekne ze jo a druhej ze ne.

jde mi hlavne o to aby uzivatele na mne napoji se v poho propingli dal na czfree a z czfree na ne.
jestli to nebude ten ovis nejak blokovat (o MAC se nazajimam, jde mi jen o I.P.)

s linuxem nejsem moc velkej kamarad a tak potrebuju vedet zda ty pingy budou fungovat v poradku.
ja nenatuju mne tam bezi ospf(ted doufam ze jsem nenapsal nejakou kravinu )
dík

Old Post 28.10.2004 v 14:19
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2WY
Junior Member

Registrován: 01.04.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 700 

No, ja mam Ovise jako klienta na lince od ISP (za nim je router a dalsi veci, ale to ted neni podstatne). Zapnul jsem to letos v dubnu a od te doby to proste funguje, bez jedineho restartu nebo zatuhnuti. Ovisy pouzivam jako klienty ve sve siti, cca 9 kousku a taky zatim zadny podstatny problem. Ovsem je treba podotknout, ze jde o venkovske prostredi a takove terenni podminky, ze krome moji site a linky od ISP zde neni na 2.4 GHz naprosto nic..

Old Post 29.10.2004 v 10:49
2WY je offline   Click Here to See the Profile for 2WY   Find more posts by 2WY   Click here to Send 2WY a Private Message   Click Here to Email 2WY     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

SMC versus Ovislink Příspěvek č. 701 

Cauky, mam tady problem jak rozchodit PCI katru od SMC model 2602W proti Ovisu WL 1120. Muzu delat co chci, ale tyhle vecicky se nepripoji. Katra toho Ovise najde bez problemu, ale nechce s nim komunikovat. Je to kompatibilitou nebo delam nekde chybu ? Diky za odpoved.

Old Post 29.10.2004 v 15:20
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 702 

Zeby MAC filter na OVISovi ?

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 29.10.2004 v 15:21
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Příspěvek č. 703 

a co muj dotaz nahore

rad bych mel odpoved - docela na to zalezi.
rozhoduji se v koupi mezi timto ovisem a dlinkem900
tak bych rad vedel co je lepsi :-)

Old Post 30.10.2004 v 08:04
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord DIABLO
Senior Member

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 729

Příspěvek č. 704 

Old Post 30.10.2004 v 08:17
Lord DIABLO je offline   Click Here to See the Profile for Lord DIABLO   Find more posts by Lord DIABLO   Click here to Send Lord DIABLO a Private Message   Click Here to Email Lord DIABLO     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 38394041424344454647484950 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz