CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 18192021222324252627282930 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Příspěvek č. 369 

Jo, signal ted kolisa vyse (kolem 50), ale potrad kolisa a i pri pingu je packetloss dost drsny. Do predvcerejska byl naprosto nulovy. Tak cim to je? Vazne lidma se spatnym prijmem? Jakej prijem je teda spatnej a jakej je dobrej?

W.

Old Post 28.02.2003 v 23:56
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 370 

nazdar lidi,
zitra jsem si dohodl s jednim kamaradem mereni signalu (jak jsem psal vyse) na vas budouci AP. Je mozny pri uspesnym spojeni alespon uzit PING?

Old Post 02.03.2003 v 16:59
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 371 

momentalne jedem jen na povolene MAC adresy, takze by bylo zahodno mi poslat adresu a ja poslu parametry pro spojeni

Honza

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 02.03.2003 v 17:22
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Post AP není připraveno!!! Příspěvek č. 372 

Old Post 02.03.2003 v 17:37
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Post Oznámení pro připojené Příspěvek č. 373 

Prosím všechny členy, aby zde nadále již pokud nemusí nepsali a psali v našem lokálním fóru i když třeba sí? nefunguje v danou dobu a raději počkali až se to načte.

Doufám, že všichni chápou proč.

Old Post 02.03.2003 v 17:48
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 374 

me je jasny ze mam cekat dokud to bude hotove, ale rad bych vedel jestli chytnu signal a kdyz jo, tak bych rad treba s necim pomohl.

Jinak MAC ty sitovky co to bude merit nevim, skoda (leda ze byste zitra mezi 18-21h vecer povolili pristup vsem :-)

tak se mejte a drzim vam palce pro kvalitni linku na dvorce

Old Post 02.03.2003 v 18:57
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

Příspěvek č. 375 

Nazdárek,

nějak mi přestala chodit notifikace (nejspíš jsem prostě jednu zmeškal a od té doby to tudíž nešlo), takže jsem teď pročítal zprávy asi za poslední týden jen díky upozornění od Stay d...

Potvrzuji účast na srazu v neděli 9.3. v 18:00 (zdůrazňuji, nikoliv 17:00) v hospodě Na Ledárnách. Jestli je to ale nějaký zakouřený pajzl, jak tu někdo naznačoval (já tam ještě nebyl), tak bych ocenil, kdyby někdo věděl o lepším místě. Ale netrvám na tom, možná bude lepší to tím nekomplikovat.

Jinak můj stav je takový, že mám domluveno zapůjčení 14dBi ploché antény od i4 na vyzkoušení, takže pokud ji dneska (v pondělí) budou mít (řekli mi, že asi ano), tak už snad pojedu. Pokud by se ukázalo, že nestačí, tak koncem týdne by měl Ferimex dostat tu 18dBi, co jsem o ní mluvil původně.

Old Post 03.03.2003 v 00:44
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 376 

__________________

Old Post 03.03.2003 v 01:00
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 377 

Ja muzu nabidnout sebe a sveho notebooka s wifi kartou a s pigtailem. Buhozel antenu nemam. Muzem pouzit antenu z linku na dvorce. A budem to mit vyzkouseno i s utlumem na kabelu a na bleskojistce.

Budu moc az nekdy ve ct nebo v pa, protoze ted jsem nemocnej a rad bych to jeste vylezel.
caudy

__________________

sranda

Old Post 03.03.2003 v 10:43
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 378 

ahoj, dneska jsem i ja testoval signal :-) napisu vam jak jsem dopadl:
testoval jsem to pomoci polarkace 11dB odrazem od baraku. Nameril jsem v NetScrumblerovi toto:
MAC: 0060B36ADC0A
SSID: zpnet
kanal: 3
signal: -78
noise: -101
SNR: 21

pokud jste to vy, jsem moc rad a timto me muzete zaukolovat necim co potrebujete. Rad bych se ucastnil i srazu.

s pozdravem
login

Old Post 03.03.2003 v 21:17
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Příspěvek č. 379 

Old Post 04.03.2003 v 13:41
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 380 

no muj node se jmenuje "verunka" - druhy domov u pritelkyne :-) Je to dole na branicky, vidim pouze posledni patro nejvyssi budovy (a vyse).

Old Post 04.03.2003 v 18:31
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VasekD
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 71

Příspěvek č. 381 

Tak to zkouším s půjčenou anténou ASU14 od i4 - vypadá to takhle:
Link Quality:18/92 Signal level:-89 dBm Noise level:-100 dBm
ne, že by to nešlo (při pingu na AP se ztratilo "jen" 3% paketů), ale řekl bych, že to je na hranici únosnosti. Asi přeci jenom koupím tu 18ku od Ferimexu.

Jinak na 10.10.0.1 jsem se ale nedopingal vůbec (From 10.10.85.1: Destination Host Unreachable) - buďto dělám něco blbě, nebo to teď zrovna nejede, může to někdo potvrdit?

Old Post 05.03.2003 v 12:44
VasekD je offline   Click Here to See the Profile for VasekD   Find more posts by VasekD   Click here to Send VasekD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: Příspěvek č. 382 

Cely vcerejsek nesly vubec ani Dvorce. Jako by to tam uplne zabalili a vypli, nebo co. Bontonacka smerovka nebyla ani prichycena na jejich AP, takze zjevne vubec nebezelo. Jak je to ted jsem zatim nezkousel. Bohuzel, ty Dvorce opravdu spis nefunguji nez funguji obecne.

Jinak podej zpravu o te 18dB, jsem moc zvedav. Jen se divim, ze mas s tou 14dB tak spatny signal. Moje plechovka ani Drakulova MMDS nemuzou mit o moc vetsi zisk (pokud vubec) a jsme oba mezi -75 a -78dB, pokud si to dobre pamatuju. Jaky mas utlum na kabelazi?

W.

Old Post 05.03.2003 v 14:09
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luha
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 383 

Vypadek na Dvorce.
Dnes jesem mluvil se Srandou a byl se podivat na strese Bontonu. Vse pry bylo OK jen v antennim kabelu u spoje prelepeneho vulkanizacni paskou byla pry natekla voda. Takze to rozebral ted se to susi a zitra dopoledne (Ct) by to zase melo jet.

Old Post 05.03.2003 v 14:33
luha je offline   Click Here to See the Profile for luha   Find more posts by luha   Click here to Send luha a Private Message   Click Here to Email luha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

Smile Měření provedeno Příspěvek č. 384 

Aktuální informace - úspěšně provedeno měření trasy Modřany-ZPNet .

Naposledy upravil kodan 09.03.2003 v 13:52

Old Post 05.03.2003 v 15:55
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 18192021222324252627282930 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz