CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Zelený pruh (AP ZPNet)
« 14151617181920212223242526 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Drakula
Junior Member

Registrován: 09.06.2002
Příspěvků: 124

Stav Příspěvek č. 305 

Takze vazeni, karty uz mam u sebe doma.
Zitra volam do Ferimexu, ale co jsem zaslechl tak jsou pry na tom s antenama ted blede a dodavka asi za 14 dni (nepotvrzene info, vice zitra).

Sektor 180 bude pristi tyden, spolu s kabely.

2 Wolwerine: tvuj mail jsem cetl az ted. Objednavky se mely poslat do pondelka, ze holt mi posles mail az ve ST 00:02 , tak s tim ja nic nenadelam. Kartu mas, pro podrobnosti mi zavolej.

2 karty jsem uz dal do AP a vypada to OK

Jdu spat....

Honza

__________________

Jdu problemu po krku - Drakula

Old Post 29.01.2003 v 23:45
Drakula je offline   Click Here to See the Profile for Drakula   Find more posts by Drakula   Click here to Send Drakula a Private Message   Click Here to Email Drakula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

eletrikari Příspěvek č. 306 

Ahoj
jsem zpet z hor.
Dneska jsem mluvil s eletrikari, ale bohuzel jen po telefonu. Jsou zanepradneny. Jsem s nima domluvenej na stredu dopoledne. Neslo by abych mel u sebe tu bednu? Nebo alespon mi poslete jeji presny romery.
Zejtra bohuzel jsem mimo Prahu, tak bych si tu bednu moch prevzit az ve stredu rano.
Chtel bych se s nima uz presne domluvit na tom kde vrtat, kde budou late atd. a hlave na terminu.
Zatim cau Standa

__________________

sranda

Old Post 03.02.2003 v 16:14
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Bedna Příspěvek č. 307 

Ahoj sranda,

tak zatím co si byl nahorách tak jsme nakupovali, alespoň první fáze a to jsou tedy wi-fi karty.

Podle slov prodávajícího v i4 by měla být naše směrovka k dostání již ve středu nebo ve čtvrtek tento týden.

Bednu má u sebe Drakula, který AP víceméně již připravil ke spuštění jak po stránce hardwaru tak po stránce softwaru.

Musíš se tedy domluvit s ním, kontaktů na něj máš víc než dost, kdybych mohl jakkoliv pomoci nebo korigovat předání bedny ozvěte se Drakula nebo sranda. Zprostředkuji to, ale ne dřív než ve středu odpoledne. Takže pokud by neměl nikdo z Vás čas, dotáhnu to na Bonton sám.

Až bude skutečně anténa v našem vlastnictví, příjde na řadu jak doufám luha a jeho známí a udělají pro nás držáky na míru.

Jinak je nás tedy 12 a tak si tedy zpočtěte kolik máme peněz dohromady na AP.

Svojí vlastní kartu nyní již vlastní díky Drakulovi a mě kodan, wolverin, martina, petan, mamash, vasekd, luha a ja.

V AP jsou 2 karty a přijde tam ta třetí ethernetová.

Stay d konec

P.S.: Nevím, co to ještě znamená, ale na kartu a tu 1dB anténku přibalenou k ni jsem přes okno a betonovou zeď uprostřed bytu, nikoliv krajní pokoj u okna chytil ten BreezNet co tam má Magic na Bontonu (ty vydřiduši, jestli víte). Skáče to jak pominutý z kanálu na kanal, je fakt, že jsem tu anténu viděl pouze v ad hoc modu, v pseudo ad hoc a infrastructure nic, ale nechci tvrdit že jsem byl už na internetu nebo v jejich siti nebo tak neco, dostal jsem ip adresu 169.254.62.213 ale tím to haslo, žádny packet neprošel ani tam ani ke mě.

Docela jsem hrozně zvědavej až protáhnu od PC kabel k anténě venku před okno, co začnu chytat, asi se nebu stačit divit, kdo mě to celá ta leta tady ohřívá a griluje.

__________________

Old Post 03.02.2003 v 16:43
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 308 

Jo to jsem se táke už chtěl zeptat a neudělal jsem to ...

CO JE TO PSEUDO AD HOC ?

__________________

Old Post 03.02.2003 v 16:45
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

BreezNet a Bonton Příspěvek č. 309 

Jo jak jistě všichni víte na severní věži jsou 2 antény BreezNet, jedna, ta co ji tu vesele chytám má tuto MAC adresu:
02:60:7E:6F:DC:00 a ta druhá anténa, ta kterou vidíme z naší západní věže a která je v měření z Bontonu z 25. listopadu má tuto adresu 00:10:E7:F5:57:8E.

Doufám, že o nich v budoucnu neuslyšíme.

__________________

Old Post 03.02.2003 v 16:58
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sranda
Newbie

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 81

pani eletrikari jsou k nesehnani Příspěvek č. 310 

Ahoj,
tak jsem dneska zase schanel eletrikare co nam to maj natahat, ale marne. Dozvedel jsem se, ze jsou na jine bodove vlasnene stejnym majitelem. Ptal jsem se mobilech na ne, ale taky neuspeste.
Takze snad pristi tyden uz je sezenu.

__________________

sranda

Old Post 07.02.2003 v 14:39
sranda je offline   Click Here to See the Profile for sranda   Find more posts by sranda   Click here to Send sranda a Private Message   Click Here to Email sranda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

V klidu Příspěvek č. 311 

Myslím si, že jsme to našlápli celkem rychle, spolu s Drakulou, luhou, tebou a mě, to brzy dotáhneme ke konci ... k funkčnosti AP.

Old Post 08.02.2003 v 11:42
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 312 

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 09.02.2003 v 10:31
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 313 

Old Post 09.02.2003 v 13:32
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: AP+ dodavatele hardwaru Příspěvek č. 314 

Old Post 13.02.2003 v 23:40
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janandr
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 5

Re: Re: AP+ dodavatele hardwaru Příspěvek č. 315 

Old Post 16.02.2003 v 11:26
janandr je offline   Click Here to See the Profile for janandr   Find more posts by janandr   Click here to Send janandr a Private Message   Click Here to Email janandr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

spojeno Příspěvek č. 316 

Ahoj,

tak jsem se dneska zkusil provizorne pripojit s pocitacem vystrcenym napul z okna (XI626 + pendrekova antenka). Mam na tom zatim FLI4L (disketova distribuce) s Hostapem. Naslo to nas AP, iwconfig hlasi kvalitu mezi 24-30/92. Ping na branu prumerne 2-5 ms. Uz se tesim, az udelam kabel a plechovku.

mamash

Old Post 16.02.2003 v 13:49
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sykes
Newbie

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 317 

No teda - koukam ze jste fakt borci, ze jste to opravdu uspesne dotahli az (skoro) do konce - ze uz se clenove pripojuji ( byt s kompem napul z okna ) ... mj. chtel bych se zeptat /ne poprve, ale treba se to tentokrat chytne/ - je nekde k videni mapka teoretickeho pokryti, nebo alespon vysec (uhel) pokryti a smer pro mozne pripojeni ?? (pokud by tam nekdo nacrtnul i AP dvorce a i4 tak bych byl nejradsi ) dik

Old Post 16.02.2003 v 19:26
Sykes je offline   Click Here to See the Profile for Sykes   Find more posts by Sykes   Click here to Send Sykes a Private Message   Click Here to Email Sykes   Visit Sykes's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janandr
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 318 

Old Post 16.02.2003 v 23:38
janandr je offline   Click Here to See the Profile for janandr   Find more posts by janandr   Click here to Send janandr a Private Message   Click Here to Email janandr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Orientační bod ZPNet Příspěvek č. 319 

Naposledy upravil Stay d 26.05.2003 v 01:13

Old Post 17.02.2003 v 02:02
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janandr
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 320 

Old Post 17.02.2003 v 03:05
janandr je offline   Click Here to See the Profile for janandr   Find more posts by janandr   Click here to Send janandr a Private Message   Click Here to Email janandr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 14151617181920212223242526 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz