Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Hele Honzo ty si jedeš uplne svou nebereš v potaz ani mne ani Raptika. Kampan si rozjed jakou chceš ale, mne vinu nepřičítej Řekl bych že, skutečně hlavní díl má na změně mých názorů Frodo , edoras a Dodo.

Snažil jsem se jít na to v pohodě:
stejně ohledně připojení si jedeš svou.
Ohledně stanov os jsi se ani neobtěžoval mne říct kdy se co kde probere stejně jsi mne na to neřekl pořádně nic tak na co jsem se ti mel vyjadřovat a obávám se že, v tvém okolí to nebaví jen mne.
jinak stále se chceš sejít ale, když jsi to behem dneška navrhl vč tohoto asi 3x neuvedl jsi ani jedno datum.
Řeknu ti to takhle u tebe mne vadí to že, stokrát ti nejen já neco řeknem a je to stejně na nic.
máš pravdu já se ted taky nemusím ptát na to když si to tam dojedu posundavat to je fakt.
jinak k propojení kyje<>Prosek jdi se teda probehnout po Proseku po lidech co maj node a AP a přesvedč je at si dají AP jinam než na balkon až to bude jako povolení na tvou střechu na linku do Kyjí dej mne pls vedet.
jinak když zrovna neprudí frodo nebo edoras nebo Dodo nebo nekdo jinej tak prudíš pro zmenu ty a já jsem tu už jednou napsal že, mne to nebaví.
díky karel

__________________

Old Post 24.07.2004 v 19:21
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]