Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Ještě jedna vec rozmyslel jsem si to i protože nechci aby, za mesíc byl aptik nebo Gookin tam kde já dnes nasraný a naštvaný na všechny protože jim nikdo nepomůže atd. Takže tím spíš že, nemůžou za to že, mne tu nekdo naštval. Tedy otevřeně říkám protože od nynejška neveřím ani slovo jak Jirkovi Edorasovi tak Frodovi nechci propojení node styx a Kyjí domluvím si to s lidma naJarově sám nebo to případně natáhnu na Prosek ale, nečekejte to hned až budu mít čas prostě někdy. To samé Jižák pokud je Sn tak sociální bylo by dobré si najít jiné připojení např. Přes Doca. A popravde moje nechut k SN vznikla poté když jsem se dovedel jak to fungovalo takže Jirko nehraj lidem na city tím že, bych chtel brát chudákům z SN anténu Mimo jiné ty jsi sis tam nejakou koupil. Fakt mne to fascinuje ty jsi na Jižák vlezl jen pro conectivitu do CZFree vzal jsi tam anténu z linku na Třebešín a mne budeš moralizovat....................................
To doporučuji nenařizuji v případě Kyjí kde sice nejsem owner ale mám tam docela předplaceno to berte jako závazné.
Nque ty umíš přehánet na místě kdy je to mimo mísu a když by jses mel naštvat tak stojíš a říkáš že přehánej ty druhý.
to je už uplně vše Karel

Old Post 20.07.2004 v 03:43
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]