Zobrazení Jediného Příspěvku
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 1 

Zaujalo me nekolik myslenek z nekolika poslednich prispevku v tomto OTEVRENEM DISKUSNIM foru o SVOBODNE A OTEVRENE siti. Zejmena tyto myslenky jsou fakt pekny:

- ZAKAZ plechovek pod pohruzkou odpojeni
- UPDATED TO NOTHING (EQUIVALENCE AS MYSELF MODERATE)
- proto muzes maximalne mlcet.
- ode mne osobne ani od nikoho jineho kompetentniho jednat za PWC si nikdy; souhlas s pouzivanim nedostal a nedostanes
- jestli neprestanes , bude tva matka na pristi schuzi navrzena k vylouceni podle bodu 9 stanov
- A hlavne ticho!
- Nicmene o problemech se siti jsou informovani cleni technicke komise, mezi ktere ty rozodne nepatris
- Uz jsem zticha...

Me je to sice ukradeny, protoze s pwc nemam nic spolecnyho, ale z te diskuse - pokud se to vubec diskusi dalo nazvat, se nejen ze nikdo nedozvedel, proc se vypina nejaky APcko, ani nikdo neuvedl jediny vecny argument proti pouzivani plechovek. Proste nekdo rozhodl ze to bude takhle a ostatni drzte hubu, nebo budete vylouceni!

Nejsem clenem PWC a nemam do toho tudiz co kecat a je mi vlastne jedno ktery AP se vypina a proc kdosi zakazuje plechovky, jen me zaujala vase diskuse ... tak abych predesel poznamkam "at se nestaram o veci, do kterejch mi nic neni", tak se radeji zmoderuju!

__________________

Old Post 10.06.2004 v 16:05
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]