Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

pánové ani se ted benickým nedivím že, jsou zpruzený. Přečetl jsem si to dozadu. Zaprvé když už jste na foru Uhřinevse řešíte tu problémy který jsou spíš do connected na hloupou otázku proč když tam nemám z práce přístup opakuju postý protože PUMA fakt deláte jen to že, to tříštíte a kdo má furt nekde lítat a shánet a dávat dohromady. Zkus te to nekdo delat je to čistých 8-12 hodin denní práce posílat PM emily icq a telefonovat pak se tu poštekáte kvůli nečemu co si máte vyřídit jinde a benický se naserou já teda už taky a udelaj si vlastní cloud nedivím se.
Na jednu stranu brečíte že, nemáte prachy na linky a na druhou mne pak nadáváte proč sháním lidi. Jinak na odpoved tak nám je neshánej tak vám na to můžu říct tohle nebudu ale, pak si ty linky proste připlatíte ze svýho už to chápete. Jirka si to může třeba dovolit z výplaty já ne.
Takže zkuste se podívat zpet na to co tu píšete co si pomyslí nováček když sem vleze?????????????????
bez komentáře viz výše to už bych se opakoval connected.................

Takže papírová hranice by mela být podle hranice Prahy faktická hranice je Free a nebudu to už opakovat hádáte se o ničem a deláte zbytečný flame.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 20.04.2004 v 21:25

Old Post 20.04.2004 v 20:57
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]