Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Panové Příspěvek č. 1 

tahle debata mne silne připomíná neco tak před 14-ti lety kdy všichni byli hin ze cb na 27MHZ. Řešíte co bylo vyřešeno. Nechápu např. proč mobiláci Eurotel, T-Mobile zasíraj toto pásmo aktivitama které si stejne nikdo nekoupí když zjistí že vedle běží sice blbých 32kbps ale, narozdíl od Erotelu Free. proste a jednoduše kdysi kdesi se našlo pár lidí který prostě stabilním vysíláním na aktivitách komerce i to bylo na 27 mhz je tzv. utloukli. jinak můj osobní názor je tkový že, vycházím z GL tedy všech GL které byli vydány. A to že, tyto pásma jsou určena sice pro všechny ale, komerce at si koupí vlastní jenže ono když vemu komerčáky jako je zmínený erotel to na 2,4 smaží v Zápech 4x přes normu a pak se jich zeptáš co tam delají tak ti řeknou vysíláme podle GL osobně bych takovým urval anténu. Jinak

2újezd kvalitní Inet v újezde proč teda zasíráte celý pásmo do prahy he? osobně si vyberu kanál s nejmenším traffic a normálně palim přes vás nechápu na co potřebujete 8 km od újezda cca 8 kanálů???
shrnuto komerce i v rámci czf at si jde na placený knitočty je to koneckonců komerce a tohle nechaj lidem svobodomyslným. Jo a k plechovce jako ozařovač středové paraboly není určitě tím co o ní píšete zvlášt když má límeček a jiné další vymoženosti.
Jinak ješte malý dodatek třeba nyní se domlouvají veci ohledně topologie se sousedeními cloudy. Třeba právě kvůli rušení. Každopádně přístup máme svůj cloud a sem nikoho nepustím jsem ve svém svedomí už dávno vyřešil takhle: breeznet který vysílá přes cloud co nemá zájem a pokračuje se dál. Jinak pokud je nekdo s ršením nespokojený i jako já doporučuji všechna CB pásmatedy kmitočty od 12GHz výš tam je stále prosor. Mimo jiné by mne docela zajímalo kolik platíte v Újezde za inet a pokus se hlásíte k czf jako že, asi ne tak kolik případně necháváte free jako že asi nic proč. Vše se dá spenežit viz Bohnice 16 za 288,- Kč sorry ale, by? penez nemám sám moc ješte nejsem taková socka abych prodával 16. joo to je jen na ostatních pokud to bude moderátor chtít zmoderovat prosím. Díky Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 20.03.2004 v 16:39

Old Post 20.03.2004 v 16:31
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]