Zobrazení Jediného Příspěvku
Wolverin
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 5

QoS na IP Příspěvek č. 1 

Jsem v zahranici, nemuzu tedy psat do CF, ale presto bych se rad vyjadril k navrhu Stay d. Nebyl jsem posledni den pripojen, nevim tedy jaka je situace, nejsem si ani vedom, ze by rozdeleni na dve karty nejak vyrazne pomohlo. Byl jsem vzdy proti prostemu rozdeleni pasma mezi pripojene, natoz mezi vsechny uzivatele. Prijde mi to jako mrhani kapacitou - pokud je nekdo trvale pripojen, ale ma nulovy traffic, pak neni duvod, aby byli ostatni zkrouhnuti o cast pasma. Vim, ze soucasna situace neni nic moc prijemneho, ale snazil bych se to resit jakkoli jinak, nez vyse zminenymi kroky, tj. napriklad pokrocil bych v hledani rusice {na postupu jsme se neshodli, presto si myslim, ze znacka BN dava jasnou souvislost s Bontonem, a tedy bych se nestydel se v budove poptat}. Souhlasim se Stay d v bode, ze neni uplne fer vypinat a zapinat QoS, jak se zachce, ale verim, ze Kodan mel nejake akceptovatelne duvody, napr. ze neco zkousel.

Hlavne at mame v komunite ten spravny predvanocni klid a mir!

Pozdrav z Moskvy Wolv

Old Post 22.12.2003 v 10:03
Wolverin je offline   Click Here to See the Profile for Wolverin   Find more posts by Wolverin     Click Here to Email Wolverin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]