Zobrazení Jediného Příspěvku
naughty boy
Junior Member

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 174

reaction Příspěvek č. 1 

To: Stay d
No myslim, ze na to klidne reagovat muzu (rozhodne to nemyslim spatne)
Nekde ve foru uz byla vedena rozsahla diskuse na toto tema, kde se v zasade dospelo k zaveru, ze existuji dva druhy lidi v CZFree.

a, lide kteri se chteji podilet na rozsirovani strukrury site, budovani spoju, iGW testovani a vytvareni novych moznosti vyuziti teto site.

b, lide, kteri tyto sluzby vyuzivaji

Domnivam se, ze neni nic spatneho ani na jedne a ani na druhe skupine. Asi bude lepsi rict, ze jedna se bez druhe neobejde pac "Proc budovat sit a hledat moznosti, kdyz ji nebude mit kdo vyzuzivat a nebo jak budeme moci to a to kdyz tu nebude nikdo kdo to umi zprovoznit?"
Ciste z osobnich duvodu by me zajimalo, proc teba u tebe bych se pripojeni nedovolal? CZfree je prece oprosteni od vsemohoucich komercnich ISP a tim min by to melo byt "nelibi se ti podminky, nelibi se ti ceny tak tahni" a tak jsem teda tahnul - no a proto jsem tady.
Osobne si myslim, ze neni nic spatneho na tom, kdyz se kluku z Arnarfjallu zeptam, jestli jim tam bezi ftp nebo TS kam jsou propojeni a jestli maj nejakej iGW. Pokud jsem neco pochopil spatne, tak se omlouvam.

Na tento prispevek take samozrejme nemusite odpovidat.

Old Post 09.09.2003 v 22:37
naughty boy je offline   Click Here to See the Profile for naughty boy   Find more posts by naughty boy   Click here to Send naughty boy a Private Message   Click Here to Email naughty boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]