Zobrazení Jediného Příspěvku
Brody
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 1

UPC, NAT a vubec Příspěvek č. 1 

Prosim mohl by mi nekdo zkusenejsi vysvetlit jak to funguje s UPC? Ja si obednam konektuvitu a koupim si pevnou IP adresu. Vezmu UNIXovy stroj se dvema sitovkami na jednu pripojim ethernet od kabeloveho modemu a na druhou pichnu switch a UTPka roztahnu po dome. Na stroji mi pobezi NAT DHCP a tak a.
Ted by mne zajimalo zdali je z venku zjistitelne kolik lidi je pripojenych na switchi (privatni adresy 192.168.x.x a predpokladem ze mi UPC nehacknou stroj) a zdali se tim UPC opravdu nekdy zabyva. Dale by mne zajimalo kdo a jak to bude ve finale postihovat, pokud reknu, ze to mam takto udelany abych mohl pripojovat soukromy comp a sluzebni notebook a DHCP mam proto abych si nemusel furt menit IPnu u notebooku (cestuji s nim prce :-), tak jak to kdo bude proverovat? Preci mi nevtrhne banda ostrych hochu domu a nebude zjistovat, jestli to UTPko konci nekde v byte ci nahodou nejde do svetliku a nekonci u souseda. Popr. pokud pripojim souseda pres wi-finu, tak jak mi dokazi ze soused vcera sosal data pres zed a nebyl fyzicky u mne v byte?

Old Post 19.07.2003 v 15:06
Brody je offline   Click Here to See the Profile for Brody   Find more posts by Brody   Click here to Send Brody a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]