Zobrazení Jediného Příspěvku
REJJA
Junior Member

Registrován: 11.05.2007
Příspěvků: 205

Příspěvek č. 1 

Možná se trochu víc mrkněte na charku, ať to nedopadne, jako teď. Lidi jsou svině, někdo by si toho mohl všimnout...
I když, teď mě tak napadá...že vy to ani nechcete prodávat, že ne? Že je to jen na to posmání, viďte? Protože když dáváte jen zákazníkům, kteří škrábou prstíčkem, tak už jste asi za vodou, co?

Tohle nahoře je opravdu infantilní, to se na mně nezlobte.

Dodáváme minipojítka v 10 GHz do 5 pracovních dní, u 10 F je dnes dodací doba max, 14 dní. 24 GHz jsme trochu nestíhali vyrábět, tovar idě rusom, ale dnes je 200 ks série na skladě, tak dodávka také obratem (podle antén).
Koordinované spoje do 2 týdnů. Záruka je vždy 48 měsíců.
Paraboly MEL, na které narážíte, jsou již vyřazené a probíhá doprodej. Ale byl to velmi úspěšný produkt bez použití jakékoliv plastové krabičky, milý demagogu.
MEL90 je standardní ODU MP90 bez jakéhokoliv omezení, pouze nemá lak.
Paraboly Miracle 35 cm, které jsem tuhle musel demontovat mi přišli na zhruba stejné technické úrovni jako MEL.
Dnešní paraboly 65 cm jsou AL2-10ME a AL2-10MP, s vysokou uživatelskou hodnotou. MEL pouze doprodej.

__________________

REJJA
rejja@email.cz
602743934
nenechávejte mi soukromé vzkazy, pište maily. Příspěvky vyjadřují moje soukromé názory, nikoliv názory společností, které mně zaměstnávají.
Díky za pochopení, pokud jste tohho schopní.

Old Post 27.04.2009 v 14:31
REJJA je offline   Click Here to See the Profile for REJJA   Find more posts by REJJA   Click here to Send REJJA a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]