Zobrazení Jediného Příspěvku
12345
Newbie

Registrován: 25.08.2004
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 1 

jsem Lada z uhrinevse a nepotrebuju se za nic schovavat. rozhodne jsem o tobe nenapsal ze jsi debil to jsi napsal sam.
problemy ktere hmnetu pusobis vyjma penez je ze tvy klienti nemaji jasno ci sou klienti zda tvoji nebo hmnetu a pak od hmnetu chteji vratit penize kdyz odchazeji. dalsi problem s tebou vytrhnuti optiky a tim odpojeni celeho hmnetu a uhrinevse a kyji od internetu a to ne omylem ale zcela umyslne jen v zachvatu tveho nastvani ci ceho mam pokracovat? osobne se divim hmnetu ze po tomto incidentu s tebou jeste chteji mit neco spolecneho.
jiste nizsi cenu za megabit a co by jsi chtel? co jinyho by jsi z toho jako KOMERCNI poskytovatel mel mit? a Jirku z toho sameho obvinujes?

Za hmnet se chovavas velmi casto odkazujes lidi na jejich rady atd. mluvis za ne atd. viz toto forum. nekolikrat se od tebe musely distancovat.

nevidim duvod mit hment v podpisu jelikoz z hmnetu nejsem.

navazeni do jinecch lidi navazis se neustale do nekoho na tomto foru je tu velmi malo lidi(aktivnich, kteri s tebou prijdou do styku) do kterych se nenavazis. trebas do me ze jsi z meho rozsahu byl napaden virem a to v dobe kdy link mezi mnou a hmnetem nejel:-) tudiz sem se k tobe dostat nemohl
a vadi ti neustale neco.


internet od UPC s ktery si pak vyjednal(uznavam ze je to tvoje prace)jsme prisly puvodne mi uhrineves (uhlan) a tvoje reakce byla ze to neni mozny za tyhle ceny ze to maj urcite spatne. nakonec si vyjednav ty a honza jelikoz odber dohromady a jedna aktivace byla pro vsehcny lepsi a hmnet byl vyrazne vetsi sdruzeni.

vim ze se v oblasti czf a wifi siti pohybujes mnohem dyl nez ja a to ze jsi neumel pred par lety nastavit ani ip ve windlich me neuchvati. ja jsme taky poprve prisel do hospody ohledne wifi site pre rokem a pul s tim ze bydlim vysoko a nevedel jsem o sitich zhola nic. a momentalne presto ze jeste studuju mam spousty konicku jsem schopen se o svou sit postarat sam a mam ji jako konicek. proc protze jsme si zvolil model ktery muzu sam zvladnout a naucit se v tom malo case co mam. abych nemusel se vsim otravovat raptika. protoze muj nazor je ze nakonfit a postavit routr jsi se za tu dobu co v tom pusobis naucit mohl. nemusi tomu nijak extra rozumne vetsinou jde stejne jen o sablonu kterou prepise dle svych potreb. ale do toho me nic neni.

nejsem z hmnetu znas me nevydam te a rekl jsme kdo jsem a o cem muj nick vypovida?:-)

prosim edit tady to nema co delat dekuji

Old Post 25.05.2006 v 23:01
12345 je offline   Click Here to See the Profile for 12345   Find more posts by 12345   Click here to Send 12345 a Private Message   Click Here to Email 12345     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]