Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Nikdo zlej není ušetřili jste 100,- kč na úkor jiného projektu zásadně podporujícího komunikaci mezi cloudy v Praze na technologii na kterou ty nikdy nepřispěješ právě ani tím že, se k ní připojíš a z mého úhlu pohledu Vás prostě zajímá více komerční část věci protže mne nic nemůže přesvědčit o tom že, SVM je lepší než Optickej kabel. To je vše. Co se týká tebe OK říčany na fíbru nejsou - zatím. Ale třeba Jižáku a žižkovu jsi tím sebral celkem zajímavý způsob spojení. Na optice jsi limitován technologií na SVM nebo 5GHz jsi limitován tím co tím projde a určitě to není 100 mbit .
Jinak nejsem nasraný kvůli velké veci že jste šli do TTC ale, paradoxně kvůli tomu že, jsi mne splitnul.
A co jde mimo to tak mne dlouhodobě přesvědčuješ že, tě zajímá spíš fakt ta komerce než nějaké CZFree. To že jsi třeba spunktoval mezicloudy tě neomlouvá za to že, zaplatíš o 500 kč navíc jinde a nezajímá tě něco co fakt drsně podporuje CZFree. Protože když to vezme z gruntu tak si vem že já to mám do TTC nejblíž 1 km. a proč jsem tam nebyl už dřív promin ale, ta firma ti tohle neposkytne a navíc jak jsem obdržel meila tak si za rádio zaplatíš za každé pěkně 2000,- takže to co jsi ušetřil necháš na střeše. takže jsi tam kde bys byl s HMNet na optice . Takže nechápu o co tu go. Ale to se opět ukáže časem. Karel

PS: Jinak Jirko napadlo tě někdy že, tím že tu píšeš kdo a co můžeš druhým uškodit? Já jsem Vašeho dodavatele vynechal z důvodu kdy vwe smlouvě může být zaneseno že si to prostě nepřeje. Sám ho také nezminuješ a já to respektuji. Ale potom nechápu proč tu píšeš o našem posyktovateli na plná ústa. řekl ti snad někdo z HMNet nebo od poskytovatele že, ho můžeš zveřejnit myslím že, ne. Tak bud tak laskav a respektuj to děkuji.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 24.05.2006 v 14:51

Old Post 24.05.2006 v 14:37
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]