Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

A máme tu F L A M E Z A S E Příspěvek č. 1 

Taky nechápu proč pro Froda platí Karel Kabel = HMNet to se = blbost Karel Kabel je Karel Kabel a HMNet je HMNet tot vše.

Co se týká dluhů mám pocit že, spíš Supernetwork dluží mne nebo tu chceš popřít že, jsi Frodo nekolikrát opakovaně řekl na mou adresu jo aha tak to je ten čurák co si platí 1024 a dostává 512.

Pokud jsi naštvaný že, to neslouží k tvému kšeftu z Inetem a hHMNet bere ted pomalu víc než vy tak to je tvoje mínus že, jsi poslal net který měl tak záhadnou rychlost asi jako Pendolíno SW. Pokud vím tak existuje zápis z měření pro rejpaly.

Co se týká těch 40kkč tak se zeptej Edorase na tu fakturu v rámci výpomoci výstavby linku v CZFree za 21 kkč + příslušenství a finančních ztrát, pokut atd. díky tem Super(network) dodávkám Inetu myslím že, si nemusíme asi vysvětlovat že, asi všem je jasný proč to Cendra nevymáhá a je rád že, to na ČTÚ zapadlo do dějin zapomění což není problém to obnovit jen pro tvoji Informaci ČTU je na metru Vysočanská vedle Dopravního podniku ve stejný budově já abys tam trefil

Takže v první řadě nikdy jsem neřekl že, se linka Jižák<>Raptik má zrušit myslím že, ten post je o tom že, to bylo v pohodě. Začalo se to řešit až v momentu kdy se tu ozvalo mnoho jiných dalších lidí.

Toho psychojedince si odpust já taky nelaboruju nad tvým zdravotním stavem.

Co se týká toho stožáru tak fakticky je koupený mnou postavili jsme ho tam z Gookinem takže je to 50% jeho a 50% moje takže záleží nyní i na Gookinovi. Pokud jde o mne tak osobně budu radši když tam bude i přes tyto veškeré žabomyší války a poteče přes nej cokoliv co se týká CZFree ku prospěchu at Jižáku nebo HMNet a dalších lidí. Hlavně celkem tě chápu na SNTOP se to neřeší všichni berou Inet od tebe takže to je OK běda pokud to je jen pro CZFree účely.
To mne připomíná že, bych se v tomto duchu měl domluvit ze Símou aby mne zaplatil 120,- Kč x 16 za elektřinu na routru kabel z peněz O.S. Jablonka či případně odpustil poplatky a jiné finanční vymoženosti Takže ti vlastně zase nezaplatím za Inet
Jo lidi podtě si radši zahulit a vyserem se na to .......................................

__________________

Old Post 01.03.2006 v 22:46
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]