Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Jirko proč bych měl dávat něco lepšího na Jižák zatím o tom neuvažuju pokud teda OS HMNet nebude chtít neco jinak. Nemá to v podstatě význam s touto páteří jde souběžně HMNet páteř sice zatím na 2,4 GHz nicméně každé naše AP je nebo bude propojeno Raptik<>Jižák propojeno, Kyje<>Styx záleží na tobě kdy mne řekneš že, si mám dojet pro Asuse, Pacínek<>Kabel (Jablonka-Prosek) je v plánu ale, snad do konce roku bude aspon v testu. Dost jsem ted marodil takže se nestihl a dost jsem vylepšoval kyje vetšina káblů je H155a max do 5m délky. Takže v podstatě je to i záloha pro ten Váš link sice sakra pomalá nebo málo propustná ale, je apokud by byli peníze třeba vyhrál bych před rokem 1 ve sportce mohlo tohle být třeba na minilinkách 38 GHz když to přeženu už před rokem kdy nikdo ani nad tím co máte neuvažoval.
Promin ale to co jste udělali je jen z nouze ctnost když Cendru přestalo bavit dělat sítě a bylo potřeba zachovat spoje. Takže je to spíš rychle upečená rychlovka sorry.

__________________

Old Post 24.12.2004 v 00:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]